Najväčšie firmy v odvetví Čin.drôtových telekom. — Slovensko
Rebríček TOP 50 aktívnych firiem v odvetví Čin.drôtových telekom. (NACE 61) podľa tržieb. Na 1. mieste Orange Slovensko, a.s. s tržbami 576.4 mil €.
50Firiem v rebríčku
NACE 61Odvetvie
SlovenskoKrajina
| # | Firma | NACE | Tržby |
|---|---|---|---|
| 1 | Orange Slovensko, a.s. DPH · Bratislava · známka A+ | 6110 | 576.4 mil € |
| 2 | AT&T Global Network Services Slovakia, s.r.o. DPH · Bratislava · známka A+ | 6190 | 190.5 mil € |
| 3 | SWAN, a.s. DPH · Bratislava - mestská časť Staré mesto · známka B | 6190 | 157.8 mil € |
| 4 | Slovanet, a. s. DPH · Bratislava - mestská časť Ružinov · známka A | 6110 | 70.0 mil € |
| 5 | UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. DPH · Bratislava · známka C | 6190 | 46.9 mil € |
| 6 | Towercom, a. s. DPH · Bratislava · známka A+ | 6110 | 44.2 mil € |
| 7 | Orange Business Services Slovakia s.r.o. DPH · Bratislava-mestská časť Ružinov · známka A+ | 6190 | 41.0 mil € |
| 8 | Ericsson Slovakia spol. s r.o. DPH · Bratislava · známka A+ | 6190 | 41.0 mil € |
| 9 | ANTIK Telecom s.r.o. DPH · Košice · známka A+ | 6110 | 31.4 mil € |
| 10 | NTT Slovakia s. r. o. DPH · Bratislava - mestská časť Rača · známka A+ | 6110 | 21.6 mil € |
| 11 | O2 Business Services, a. s. DPH · Bratislava - mestská časť Staré Mesto · známka A+ | 6190 | 19.5 mil € |
| 12 | Energotel,a.s. DPH · Bratislava · známka A+ | 6110 | 17.0 mil € |
| 13 | VNET a.s. DPH · Bratislava - mestská časť Petržalka · známka A+ | 6110 | 13.1 mil € |
| 14 | GlobalTel, a.s. DPH · Bratislava - mestská časť Staré Mesto · známka A+ | 6190 | 11.1 mil € |
| 15 | ALCASYS Slovakia, a.s. DPH · Bratislava - mestská časť Karlova Ves · známka A+ | 6190 | 9.3 mil € |
| 16 | Marlink s.r.o. DPH · Bratislava - mestská časť Karlova Ves · známka A+ | 6110 | 9.0 mil € |
| 17 | LAST MILE, spol. s r.o. DPH · Bratislava - mestská časť Ružinov · známka A+ | 6190 | 7.6 mil € |
| 18 | DSI DATA, a. s. DPH · Námestovo · známka A+ | 6110 | 7.6 mil € |
| 19 | BVfon Slovakia, s. r. o. DPH · Bratislava · známka A+ | 6190 | 4.9 mil € |
| 20 | SK-NIC, a.s. DPH · Bratislava - mestská časť Staré Mesto · známka A+ | 6190 | 4.6 mil € |
| 21 | Technopol International, a.s. DPH · Bratislava - mestská časť Petržalka · známka A | 6110 | 3.6 mil € |
| 22 | TATRAS, s. r. o. DPH · Dobšiná · známka D | 6190 | 2.9 mil € |
| 23 | Arminius a. s. DPH · Bratislava - mestská časť Ružinov · známka A+ | 6190 | 2.6 mil € |
| 24 | IMAFEX, s. r. o. DPH · Liptovský Mikuláš · známka A+ | 6190 | 2.6 mil € |
| 25 | EHS, s.r.o. DPH · Skalica · známka A+ | 6190 | 2.6 mil € |
| 26 | STAVING Levice, s.r.o. DPH · Levice · známka A+ | 6110 | 2.5 mil € |
| 27 | GAYA, s. r. o. DPH · Martin · známka A+ | 6190 | 2.5 mil € |
| 28 | ROAM TELECOM, s. r. o. · Štúrovo · známka E | 6190 | 2.3 mil € |
| 29 | LINE2 Slovakia, s.r.o. DPH · Nitra · známka F | 6120 | 2.1 mil € |
| 30 | Mediatex s.r.o. DPH · Bratislava · známka A | 6190 | 2.1 mil € |
| 31 | MARTICO, s.r.o. DPH · Martin · známka A+ | 6110 | 2.1 mil € |
| 32 | Private Mobile s. r. o. DPH · Bratislava - mestská časť Petržalka · známka A+ | 6190 | 2.0 mil € |
| 33 | SPINET, a.s. DPH · Bratislava · známka A+ | 6190 | 2.0 mil € |
| 34 | Tűrk Telekom International SK, s. r. o. DPH · Bratislava - Staré mesto · známka A+ | 6110 | 2.0 mil € |
| 35 | GIGAnet s. r. o. DPH · Námestovo · známka A+ | 6190 | 2.0 mil € |
| 36 | E-MAX INTERNET & IT s.r.o. DPH · Trebišov · známka A+ | 6190 | 1.9 mil € |
| 37 | RUPKKI s.r.o. DPH · Smižany · známka A+ | 6190 | 1.8 mil € |
| 38 | TES Media, s. r. o. DPH · Žilina · známka C | 6190 | 1.8 mil € |
| 39 | KATES, s.r.o. DPH · Považská Bystrica · známka A+ | 6110 | 1.8 mil € |
| 40 | BT Slovakia s.r.o. DPH · Bratislava - mestská časť Staré Mesto · známka A+ | 6190 | 1.6 mil € |
| 41 | Global Network Systems, s. r. o. DPH · Dubnica nad Váhom · známka A+ | 6190 | 1.6 mil € |
| 42 | DTnet Detva s.r.o. DPH · Lučenec · známka A | 6190 | 1.4 mil € |
| 43 | ARTOS, a. s. DPH · Bratislava - mestská časť Ružinov · známka A+ | 6110 | 1.3 mil € |
| 44 | VM Telecom, s. r. o. DPH · Bratislava · známka A+ | 6190 | 1.3 mil € |
| 45 | S O F T E L spol. s r.o. DPH · Žilina · známka B | 6110 | 1.3 mil € |
| 46 | TOANDE SLOVAKIA s.r.o. DPH · Bratislava - mestská časť Ružinov · známka A+ | 6190 | 1.3 mil € |
| 47 | NetSpace s.r.o. DPH · Detva · známka A+ | 6110 | 1.3 mil € |
| 48 | NITRANET, s.r.o. DPH · Nitra · známka B | 6190 | 1.2 mil € |
| 49 | BBX s.r.o. DPH · Banská Bystrica · známka A+ | 6190 | 1.2 mil € |
| 50 | Prvá internetová, s.r.o. DPH · Stará Ľubovňa · známka A+ | 6190 | 1.2 mil € |
Zdroj: odvodený súhrn Entyrix z obchodných registrov a finančných výkazov (RÚZ). Tržby z najnovších dostupných výkazov. Fyzické osoby - živnostníci sú z rebríčka vylúčené. Aktualizované týždenne.