SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 STAVOKOV, spol. s r.o.

  • IČO34108777
  • DIČ2020385818
  • IČ DPHSK2020385818
  • LEI097900CAKA0000125978
  • NACE2511 · Výroba kov.konštrukcií

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Trenčín, SK. Pôsobí v odvetví Výroba kov.konštrukcií, 9 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 12.95 mil. € Zisk 401k €
Zamestnanci 100–149 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
12.95mil. €
↘ -3.7% YoY
EBITDA · 2025
1.09mil. €
Čistý zisk · 2025
401k €
Aktíva spolu
11mil. €
Zamestnanci
100–149
CRZ zmluvy
9
Σ 1.18 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 95
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 8M 16M 24M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 12.95 mil. € 1.09 mil. € 401k € 11 mil. € RUZ závierka
2024 13.44 mil. € 1.27 mil. € 332k € 10.05 mil. € RUZ závierka
2023 15.96 mil. € 1.17 mil. € 330k € 11.75 mil. € RUZ závierka
2022 21.85 mil. € 847k € 261k € 14.32 mil. € RUZ závierka
2021 11.89 mil. € 882k € 357k € 9.59 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby12.95 M €13.44 M €15.96 M €21.85 M €11.89 M €8.70 M €
EBITDA1.09 M €1.27 M €1.17 M €847 tis. €882 tis. €562 tis. €
EBITDA marža8.4 %9.4 %7.3 %3.9 %7.4 %6.5 %
Čistý zisk401 tis. €332 tis. €330 tis. €261 tis. €357 tis. €113 tis. €
Aktíva spolu11.00 M €10.05 M €11.75 M €14.32 M €9.59 M €10.51 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Čahoj
Od 2022-05-17
IZ
Konateľ
Ing. Zuzana Bednárová
Od 2021-07-12
IL
Člen dozorného orgánu
Ing. Ladislav Čábi
Od 2017-04-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jozef Koprivňanský Člen dozorného orgánu 2014-01-14
JUDr. Eva Kubaská Člen dozorného orgánu 2014-01-14
Ing. Ivan Čahoj Konateľ 1994-10-07
Ing. Miroslav Koptík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-08-11 2026-04-13
Ing. Zdenka Petríková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-17 2025-06-18
Ing. Pavel Strapec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-05-21 2022-12-29
Ing. Miloš Bučány Konateľ 2017-04-12 2021-07-27
Ing. Miloš Bučány Konateľ 2017-04-12 2021-07-12
Radovan Babič Člen dozorného orgánu 2014-10-23 2017-03-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Soňa Trnkócyová
od 2025-02-07
Pavel Strapec
od 2021-08-18
Lukasz Rafal Mazur
od 2019-02-11 · do 2021-08-18
Krzysztof Wlodzimierz Komorniczak
od 2019-02-11 · do 2021-08-18
Ivan Čahoj
od 2017-07-06 · do 2017-11-22
Miroslav Koptík
od 2017-07-06 · do 2017-11-22
Eva Kubaská
od 2017-07-06 · do 2019-02-11
Zdenka Petríková
od 2017-07-06 · do 2017-11-22
Ivan Čahoj
od 2017-01-31 · do 2017-07-06
Miroslav Koptík
od 2017-01-31 · do 2017-07-06
Eva Kubaská
od 2017-01-31 · do 2017-07-06
Zdenka Petríková
od 2017-01-31 · do 2017-07-06
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 15 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
STAVOKOV, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Brnianska 12/2934
Vznik
1994-10-07 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34108777RPO
DIČ
2020385818FS
IČ DPH
SK2020385818 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000125978GLEIF
NACE
2511 · Výroba kov.konštrukcií
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčín
Krajina
SK
IBAN
SK3475000000000025704143FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
9 zmlúv 1.18 mil. € celková hodnota 2026-03-02 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-09-11 Mesto Trenčín Zmluva o dielo 443k €
2011-12-09 Slovenská správa ciest Kúpna zmluva 392k €
2025-07-18 Mesto Trenčín Zmluva o dielo 324k €
2025-07-15 Mesto Trenčín Zmluva o dielo 265k €
2013-01-25 Ministerstvo financií SR Dodatok č. 2 k zmluve o dielo č. 2012142202 166k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STAVOKOV, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/34108777/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/34108777/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "34108777",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →