SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 GETOS, s.r.o.

  • IČO36338354
  • DIČ2021873590
  • IČ DPHSK2021873590
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Trenčín, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 32 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.29mil. €
↗ +5.3% YoY
EBITDA · 2025
211k €
Čistý zisk · 2025
102k €
Aktíva spolu
1.81mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
32
Σ 1.55 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 468k 937k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.29 mil. € 211k € 102k € 1.81 mil. € RUZ závierka
2024 1.22 mil. € 191k € 70k € 1.78 mil. € RUZ závierka
2023 1.29 mil. € 363k € 212k € 1.8 mil. € RUZ závierka
2022 1.23 mil. € 270k € 153k € 1.61 mil. € RUZ závierka
2021 880k € 176k € 88k € 1.47 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.29 M €1.22 M €1.29 M €1.23 M €880 tis. €797 tis. €
EBITDA211 tis. €191 tis. €363 tis. €270 tis. €176 tis. €185 tis. €
EBITDA marža16.4 %15.6 %28.1 %22 %20 %23.2 %
Čistý zisk102 tis. €70 tis. €212 tis. €153 tis. €88 tis. €112 tis. €
Aktíva spolu1.81 M €1.78 M €1.80 M €1.61 M €1.47 M €1.18 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AK
Konateľ
Alena Kotrhová
Od 2022-10-17
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Čahoj
Od 2021-03-26
RK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Robert Kotrha
Od 2021-03-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Robert Kotrha Konateľ 2004-09-09
Robert Kotrha Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-09-07 2021-03-25
Ing. Ivan Čahoj Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-09-09 2021-03-25
Peter Nemec Konateľ 2004-09-09 2016-09-06
Peter Nemec Konateľ 2004-09-09 2016-08-25
Peter Nemec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-09-09 2016-09-06
Robert Kotrha Konateľ 2004-09-09 2017-05-28
Robert Kotrha Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-09-09 2016-09-06
Róbert Kotrha Konateľ 2004-09-09 2021-03-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ivan Čahoj
od 2017-04-24
Robert Kotrha
od 2017-04-24
Ivan Čahoj
od 2017-01-31 · do 2017-04-24
Robert Kotrha
od 2017-01-31 · do 2017-04-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
GETOS, s.r.o.RPO
Sídlo
Ľudovíta Stárka 1890/26
Vznik
2004-09-09 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36338354RPO
DIČ
2021873590FS
IČ DPH
SK2021873590 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčín
Krajina
SK
IBAN
SK9711000000002627786958FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
32 zmlúv 1.55 mil. € celková hodnota 2026-03-19 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-02-20 Mestské hospodárstvo a správa lesov, m.r.o., Trenčín Rámcová zmluva č.610/36030/2025 219k €
2025-02-18 Mestské hospodárstvo a správa lesov, m.r.o., Trenčín Rámcová dohoda č.609/36020/2025 179k €
2023-02-17 Mesto Trenčín Rámcová zmluva č. 02/2023/G 124k €
2018-06-26 Mesto Trenčín Rámcová dohoda 100k €
2025-03-14 Mesto Trenčín Rámcová dohoda č. 002/2025/G 99k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GETOS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36338354/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36338354/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36338354",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →