AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 COPROJECT a.s.

  • IČO35779781
  • DIČ2020255820
  • IČ DPHSK2020255820
  • NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.

Akciová spoločnosť, registrovaná 2000, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Inžinierske čin,poraden., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
483k €
↘ -14.6% YoY
EBITDA · 2025
12k €
Čistý zisk · 2025
388 €
Aktíva spolu
222k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 42 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 228k 455k 690k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 483k € 12k € 388 € 222k € RUZ závierka
2024 565k € 15k € 1 387 € 237k € RUZ závierka
2023 466k € 22k € 8 777 € 241k € RUZ závierka
2022 627k € 64k € 52k € 242k € RUZ závierka
2021 424k € -8 126 € -12k € 223k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby483 tis. €565 tis. €466 tis. €627 tis. €424 tis. €536 tis. €
EBITDA12 tis. €15 tis. €22 tis. €64 tis. €-8 tis. €-38 tis. €
EBITDA marža2.4 %2.6 %4.8 %10.2 %-1.9 %-7 %
Čistý zisk388 €1 tis. €9 tis. €52 tis. €-12 tis. €-45 tis. €
Aktíva spolu222 tis. €237 tis. €241 tis. €242 tis. €223 tis. €277 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Predseda predstavenstva
Ing. Miroslav Guľa
Od 2024-11-18
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Miroslav Dobrota
Od 2023-07-13
IP
Člen dozorného orgánu
Ing. Peter Redlich
Od 2023-07-13

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Eva Kubaská Člen dozorného orgánu 2023-07-13
Ing. arch. Jana Čelková člen predstavenstva 2017-11-29 2025-01-10
Ing. arch. Jana Čelková člen predstavenstva 2017-11-29 2024-11-18
Ing. Miroslav Dobrota Člen dozorného orgánu 2017-11-29 2023-07-13
Ing. Miroslav Dobrota Člen dozorného orgánu 2017-11-29 2023-08-08
Ing. Miroslav Guľa predseda predstavenstva 2017-11-29 2025-01-10
Ing. Miroslav Guľa predseda predstavenstva 2017-11-29 2024-11-18
Ing. Peter Redlich Člen dozorného orgánu 2017-11-29 2023-07-13
Ing. Peter Redlich Člen dozorného orgánu 2017-11-29 2023-08-08

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
COPROJECT a.s.RPO
Sídlo
Slávičie údolie 106
Vznik
2000-01-13 · 26 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35779781RPO
DIČ
2020255820FS
IČ DPH
SK2020255820 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK5911000000002622340025FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2022-01-18 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-01-18 Ústav na výkon trestu odňatia slobody Zmluva o prístupe podnikateľa k utajovaným skutočnostiam 0 €
2020-06-02 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký Krtíš Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3A 0 €
2018-08-27 Ministerstvo vnútra SR (KR PZ v Bratislave) Zmluva o poskytnutí služby 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
COPROJECT a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35779781/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35779781/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35779781",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →