Firmy používajúce HubSpot CMS
773 firiem, u ktorých sme zistili technológiu HubSpot CMS. Zoradené podľa kreditného skóre a veľkosti. Iba právnické osoby.
| Firma | Krajina | Sektor (NACE) | Kreditné skóre | Stav |
|---|---|---|---|---|
| SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o. | SK | Výroba dvíhacích zar. (2822) | 100 | aktívna |
| Schindler Dunajská Streda a. s. | SK | Výroba dvíhacích zar. (2822) | 100 | aktívna |
| KROS a.s. | SK | 6290 | 100 | aktívna |
| Atlas Copco s. r. o. | SK | Veľkoob.s textil.stroj. (4664) | 100 | aktívna |
| Nefab Packaging Slovakia, s.r.o. | SK | Výroba drev.kontajnerov (1624) | 100 | aktívna |
| Natuvion Slovakia s.r.o. | SK | 6210 | 100 | aktívna |
| Schindler výťahy a eskalátory a.s. | SK | 4324 | 100 | aktívna |
| Valicare s.r.o. | SK | Technické testovanie (7120) | 100 | aktívna |
| IPESOFT spol. s r.o. | SK | 6290 | 100 | aktívna |
| CONFED SLOVAKIA s.r.o. | SK | Výroba ost.elektr.zar. (2790) | 100 | aktívna |
| teamative a. s. | SK | 7020 | 100 | aktívna |
| SanaClis s.r.o. | SK | 7210 | 100 | aktívna |
| Ewals Cargo Care Shared Services Centre s.r.o. | SK | Účtovnícke činnosti (6920) | 100 | aktívna |
| ERNI (Slovakia) s.r.o. | SK | 6220 | 100 | aktívna |
| Cresto Safety s.r.o. | SK | Výroba šport.potrieb (3230) | 100 | aktívna |
| OS Transport, s.r.o. | SK | Nákladná cestná doprava (4941) | 100 | aktívna |
| ICON Clinical Research Slovakia, s. r. o. | SK | 7210 | 100 | aktívna |
| Jones Lang LaSalle s. r. o. | SK | Realitné kancelárie (6831) | 100 | aktívna |
| Panaxeo, s.r.o. | SK | 6220 | 100 | aktívna |
| ADAM Slovakia, s.r.o. | SK | Maloobchod s odevmi (4771) | 100 | aktívna |
| L & Š, s.r.o. | SK | Nešpecializ.veľkoobchod (4690) | 100 | aktívna |
| Finshape Slovakia s. r. o. | SK | 6210 | 100 | aktívna |
| SOLID LIGAS s.r.o. | SK | 8001 | 100 | aktívna |
| ELPRO, s.r.o. | SK | 4650 | 100 | aktívna |
| ALTRON SK, a.s. | SK | Oprava elektr.prístrojov (3314) | 100 | aktívna |
| Luigi's Box, s.r.o. | SK | 6220 | 100 | aktívna |
| Prenosil, s.r.o. | SK | Elektrická inštalácia (4321) | 100 | aktívna |
| Enprotech a.s. | SK | Inžinierske čin,poraden. (7112) | 100 | aktívna |
| Triton Digital a. s. | SK | Inžinierske čin,poraden. (7112) | 100 | aktívna |
| BUFAB Slovakia s.r.o. | SK | Nešpecializ.veľkoobchod (4690) | 100 | aktívna |
| PEX s.r.o. | SK | Výr.mlynských výrobkov (1061) | 100 | aktívna |
| Business Center Moldavská a.s. Košice | SK | Prenájom vlast.nehnuteľ. (6820) | 100 | aktívna |
| PULS Hair s. r. o. | SK | 9621 | 100 | aktívna |
| EnergoInvest s.r.o. | SK | Inšt.kanal,výhrev.zar. (4322) | 100 | aktívna |
| ENERGOINVEST a.s. | SK | Inžinierske čin,poraden. (7112) | 100 | aktívna |
| ADMIX, s.r.o. r.s.p. | SK | Účtovnícke činnosti (6920) | 100 | aktívna |
| RE + MI, s.r.o. | SK | Nešpecializ.veľkoobchod (4690) | 100 | aktívna |
| FOVEA s.r.o. | SK | Prieskum trhu,mienky (7320) | 100 | aktívna |
| Martian Logic s. r. o. | SK | 9531 | 100 | aktívna |
| Kino Invest, s.r.o. | SK | 9039 | 100 | aktívna |
| DEVICE s.r.o. | SK | 4100 | 100 | aktívna |
| A.M.G. s.r.o. | SK | Účtovnícke činnosti (6920) | 100 | aktívna |
| KOPERBENT, s.r.o. | SK | Nešpecializ.veľkoobchod (4690) | 100 | aktívna |
| RGA spol. s r.o. | SK | 7499 | 100 | aktívna |
| Ortodoncia Gazdík, s.r.o. | SK | Zubná lekárska prax (8623) | 100 | aktívna |
| MIRAKL PHARMA, s.r.o. | SK | 7020 | 100 | aktívna |
| R - EKON s.r.o. | SK | 7020 | 100 | aktívna |
| Global Network Systems, s. r. o. | SK | Ost.telekomunikačné čin. (6190) | 100 | aktívna |
| Magic Computers, s. r. o. | SK | Oprava strojov (3312) | 100 | aktívna |
| Chata Zverovka spol. s r.o. | SK | Turistické ubytovanie (5520) | 100 | aktívna |
Detekcia technológií zatiaľ pokrýva malú časť firiem a priebežne sa rozširuje. Zoznam sa bude dopĺňať.