Najväčšie firmy v odvetví Čin.nemocníc — Česko
Rebríček TOP 50 aktívnych firiem v odvetví Čin.nemocníc (NACE 86) podľa tržieb. Na 1. mieste Nemocnice Pardubického kraje, a.s. s tržbami 257.5 mil €.
50Firiem v rebríčku
NACE 86Odvetvie
ČeskoKrajina
| # | Firma | NACE | Tržby |
|---|---|---|---|
| 1 | Nemocnice Pardubického kraje, a.s. DPH · Pardubice · známka A+ | 86100 | 257.5 mil € |
| 2 | Kroměřížská nemocnice a.s. DPH · Kroměříž · známka A+ | 86100 | 48.2 mil € |
| 3 | Léčebné lázně Mariánské Lázně a. s. DPH · Mariánské Lázně · známka A+ | 86100 | 38.2 mil € |
| 4 | MMN, a.s. DPH · Jilemnice · známka A+ | 86100 | 37.4 mil € |
| 5 | Nemocnice Boskovice s.r.o. DPH · Boskovice · známka B | 86100 | 30.0 mil € |
| 6 | Multiscan s.r.o. · Praha · známka A+ | 862 | 26.8 mil € |
| 7 | Rokycanská nemocnice, a.s. · Rokycany · známka A+ | 86100 | 15.2 mil € |
| 8 | Bohumínská městská nemocnice, a.s. DPH · Bohumín · známka A | 86100 | 15.1 mil € |
| 9 | Nemocnice Vršovice a.s. DPH · Praha · známka A+ | 862 | 12.9 mil € |
| 10 | Rehabilitační centrum Čeladná s.r.o. DPH · Čeladná · známka A+ | 86100 | 12.8 mil € |
| 11 | GHC GENETICS, s.r.o. DPH · Praha · známka A | 862 | 12.4 mil € |
| 12 | Medicentrum Beroun a.s. DPH · Beroun · známka A+ | 8622 | 6.9 mil € |
| 13 | OFTAPRIM, s.r.o. DPH · Praha · známka A+ | 86220 | 6.7 mil € |
| 14 | Léčebně preventivní zařízení s. r. o. DPH · Praha · známka A+ | 86220 | 6.0 mil € |
| 15 | Sanatorium Astoria a.s. DPH · Karlovy Vary · známka A+ | 86100 | 5.8 mil € |
| 16 | Distribuovaná Klinika s.r.o. DPH · Praha · známka A+ | 86220 | 5.7 mil € |
| 17 | MEDICAL PLUS, s.r.o. DPH · Uherské Hradiště · známka A+ | 86220 | 5.5 mil € |
| 18 | Sanatorium Jablunkov, a.s. DPH · Jablunkov · známka A+ | 86100 | 5.2 mil € |
| 19 | INEP medical s.r.o. DPH · Praha · známka A+ | 86220 | 5.1 mil € |
| 20 | Centrum zdraví Smíchov s.r.o. DPH · Praha · známka A | 862 | 5.1 mil € |
| 21 | BH - Nemocnice Vimperk a.s. · Praha · známka A+ | 86100 | 4.6 mil € |
| 22 | Poliklinika Bory, spol. s r.o. DPH · Plzeň · známka A+ | 86210 | 4.4 mil € |
| 23 | Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves, s.r.o. DPH · Ostrožská Nová Ves · známka A+ | 86100 | 3.5 mil € |
| 24 | Dům seniorů Michle s.r.o. · Praha · známka A | 869 | 3.2 mil € |
| 25 | Nemocnice následné péče Svatá Anna, s.r.o. · Planá · známka A+ | 86100 | 3.1 mil € |
| 26 | ResTrial GastroEndo s.r.o. DPH · Praha · známka A+ | 862 | 3.1 mil € |
| 27 | Barna Medical s.r.o. · Třebotov · známka A+ | 862 | 2.8 mil € |
| 28 | KNEBL, spol. s r.o. DPH · Luhačovice · známka A+ | 8690 | 2.8 mil € |
| 29 | SILESIA MEDICAL, s.r.o. DPH · Ostrava · známka A+ | 862 | 2.7 mil € |
| 30 | Lázně Kundratice a.s. DPH · Osečná · známka A+ | 86100 | 2.5 mil € |
| 31 | Computer System Group, a.s. DPH · Praha · známka A+ | 869 | 2.5 mil € |
| 32 | LÁZNĚ LEDNICE, s.r.o. DPH · Lednice · známka A+ | 8690 | 2.5 mil € |
| 33 | Dolident s.r.o. · Liberec · známka A+ | 86230 | 2.4 mil € |
| 34 | Derma Medical Clinic s.r.o. DPH · Praha · známka C | 8622 | 2.4 mil € |
| 35 | Petra Clinic health s.r.o. DPH · Praha · známka A+ | 86220 | 2.3 mil € |
| 36 | CD SANITAR, s.r.o. DPH · Rokycany · známka A | 86909 | 2.3 mil € |
| 37 | PSYCHOSOMATICKÁ KLINIKA s.r.o. · Praha · známka A+ | 862 | 2.2 mil € |
| 38 | D.C.M klinika, s.r.o. DPH · Hradec Králové · známka A+ | 86230 | 2.1 mil € |
| 39 | Nemocnice u Sv. Jiří s.r.o. DPH · Plzeň · známka A+ | 86100 | 2.0 mil € |
| 40 | MB Clinic s.r.o. · Kolomuty · známka A+ | 8690 | 1.9 mil € |
| 41 | FAF-MEDIC s.r.o. DPH · Srubec · známka A+ | 8621 | 1.7 mil € |
| 42 | SAREMA LIBEREC s.r.o. · Liberec · známka A+ | 86909 | 1.6 mil € |
| 43 | Brom&Dent s.r.o. DPH · Teplice · známka A+ | 86230 | 1.6 mil € |
| 44 | Psychiatrie, s.r.o. · Kutná Hora · známka A+ | 8622 | 1.5 mil € |
| 45 | VCT Dent, s.r.o. · Jesenice | 8623 | 1.4 mil € |
| 46 | Stomatochirurgické a implantologické centrum Olomouc spol. s r.o. · Olomouc · známka A | 86230 | 1.4 mil € |
| 47 | REHALCENTRUM s.r.o. · Cheb · známka A+ | 86909 | 1.4 mil € |
| 48 | Lékař Teplice s.r.o. · Teplice · známka A+ | 86210 | 1.3 mil € |
| 49 | Refrakční Centrum Praha s.r.o. DPH · Praha · známka B | 8622 | 1.3 mil € |
| 50 | Mediaperta s.r.o. · Liberec · známka A+ | 86210 | 1.3 mil € |
Zdroj: odvodený súhrn Entyrix z obchodných registrov a finančných výkazov (RÚZ). Tržby z najnovších dostupných výkazov. Fyzické osoby - živnostníci sú z rebríčka vylúčené. Aktualizované týždenne.