Najväčšie firmy v odvetví Výskum v obla.biotechn. — Slovensko

Rebríček TOP 50 aktívnych firiem v odvetví Výskum v obla.biotechn. (NACE 72) podľa tržieb. Na 1. mieste Takeda Innovations Slovakia s.r.o. s tržbami 50.5 mil €.

50Firiem v rebríčku
NACE 72Odvetvie
SlovenskoKrajina
TOP 50 — Výskum v obla.biotechn. (Slovensko, podľa tržieb)
#FirmaNACETržby
1 Takeda Innovations Slovakia s.r.o. DPH · Bratislava - mestská časť Ružinov · známka A+ 7210 50.5 mil €
2 SanaClis s.r.o. DPH · Bratislava - mestská časť Ružinov · známka A+ 7210 27.3 mil €
3 InoBat Europe j. s. a. DPH · Voderady · známka A+ 7210 22.8 mil €
4 Asseco CEIT, a.s. DPH · Žilina · známka A+ 7210 19.0 mil €
5 Rošero - Distri, s. r. o. DPH · Spišská Nová Ves · známka A+ 7210 17.7 mil €
6 Muehlbauer Automation s.r.o. DPH · Nitra · známka A+ 7210 15.8 mil €
7 SENSONEO j. s. a. DPH · Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · známka A+ 7210 12.8 mil €
8 HighChem s.r.o. DPH · Bratislava - mestská časť Ružinov · známka A+ 7210 12.3 mil €
9 Innovation of Fruits s.r.o. DPH · Dunajská Streda · známka A+ 7210 11.5 mil €
10 IPM Industries, s.r.o. DPH · Zvolen · známka A+ 7220 10.2 mil €
11 Blumeria consulting s.r.o. DPH · Nitra · známka A+ 7210 8.8 mil €
12 PowereX j. s. a. DPH · Bratislava - mestská časť Staré Mesto · známka A+ 7210 6.7 mil €
13 White Grain s. r. o. · Bratislava · známka E 7210 6.7 mil €
14 INO-HUB Energy j.s.a. DPH · Bratislava - mestská časť Ružinov · známka A+ 7210 6.1 mil €
15 R-DAS, s. r. o. DPH · Sliač · známka A+ 7210 5.8 mil €
16 ICON Clinical Research Slovakia, s. r. o. DPH · Bratislava - mestská časť Staré Mesto · známka A+ 7210 5.3 mil €
17 VUCHT a.s. DPH · Bratislava · známka A+ 7210 4.8 mil €
18 MatTek In Vitro Life Science Laboratories, s. r. o. DPH · Bratislava · známka A+ 7210 4.1 mil €
19 MED Research, s. r. o. DPH · Bratislava · známka A+ 7210 3.8 mil €
20 Premier Research, s.r.o. DPH · Bratislava - mestská časť Petržalka · známka A+ 7210 2.7 mil €
21 New School Communications s.r.o. DPH · Bratislava - mestská časť Staré Mesto · známka A+ 7220 2.5 mil €
22 T&T Consulting Slovakia, s. r. o. DPH · Bratislava - mestská časť Nové Mesto · známka A+ 7210 2.4 mil €
23 Techno Advising s. r. o. DPH · Bratislava - mestská časť Staré Mesto · známka A 7210 2.4 mil €
24 Centrum pre vedu a výskum, s. r. o. DPH · Kalná nad Hronom · známka A+ 7210 1.8 mil €
25 InvenSense Slovakia s. r. o. DPH · Bratislava - mestská časť Karlova Ves · známka A+ 7210 1.8 mil €
26 PROFI SOLUTIONS SK s.r.o. · Bratislava - mestská časť Petržalka · známka E 7220 1.7 mil €
27 NOVOCASING s. r. o. DPH · Nitra · známka A 7210 1.7 mil €
28 RODILLA Plastic, s. r. o. DPH · Bardejov · známka B 7210 1.6 mil €
29 HELIOSYS s.r.o. DPH · Košice · známka A+ 7210 1.6 mil €
30 WiseWerk, s. r. o. DPH · Banská Bystrica · známka A+ 7210 1.6 mil €
31 AXON Neuroscience R&D Services SE DPH · Bratislava · známka A+ 7210 1.5 mil €
32 SEBIA Slovakia, s. r. o. DPH · Bratislava - mestská časť Staré Mesto · známka A+ 7210 1.5 mil €
33 FDD, s. r. o. DPH · Bratislava · známka A+ 7210 1.5 mil €
34 PerBiotiX s. r. o. DPH · Čadca · známka A+ 7210 1.4 mil €
35 VOSEM GROUP, s.r.o. DPH · Bratislava - mestská časť Staré Mesto · známka A+ 7210 1.3 mil €
36 Continium Technologies s.r.o. DPH · Košice - mestská časť Staré Mesto · známka A 7210 1.3 mil €
37 Centrum výskumu a vývoja, s. r. o. DPH · Leopoldov · známka A+ 7210 1.3 mil €
38 MimoMontage s. r. o. DPH · Piešťany · známka A+ 7220 1.3 mil €
39 BIOMILA SK, s. r. o. DPH · Rudník · známka F 7210 1.2 mil €
40 Diodes Slovakia s. r. o. DPH · Bratislava - mestská časť Petržalka · známka A+ 7210 1.2 mil €
41 AGILOR, s. r. o. DPH · Bratislava · známka A+ 7210 1.2 mil €
42 ABmerit, spoločnosť s ručením obmedzeným DPH · Trnava · známka A+ 7210 1.1 mil €
43 Sensible Biotechnologies s.r.o. DPH · Bratislava - mestská časť Ružinov · známka A+ 7210 1.1 mil €
44 Environmental Institute, s.r.o. DPH · Koš · známka A+ 7210 1.1 mil €
45 Puzzle CRM s.r.o. DPH · Podhájska · známka B 7210 1.0 mil €
46 JN Research s. r. o. DPH · Sereď · známka B 7210 957 tis €
47 SYNKOLA, s.r.o. DPH · Bratislava - mestská časť Karlova Ves · známka A+ 7210 906 tis €
48 KB - MEDICAL s.r.o. DPH · Košice - mestská časť Juh · známka A+ 7210 881 tis €
49 MC Trading s.r.o. · Komárno · známka D 7210 874 tis €
50 Medical group Košice s.r.o. DPH · Košice - mestská časť Juh · známka A+ 7210 844 tis €

Zdroj: odvodený súhrn Entyrix z obchodných registrov a finančných výkazov (RÚZ). Tržby z najnovších dostupných výkazov. Fyzické osoby - živnostníci sú z rebríčka vylúčené. Aktualizované týždenne.