NACE 47 · CZ
Najväčšie firmy v odvetví Maloobchod nešpecializ. — Česko
Rebríček TOP 50 aktívnych firiem v odvetví Maloobchod nešpecializ. (NACE 47) podľa tržieb. Na 1. mieste ALTIN JM GROUP s.r.o. s tržbami 22.0 mil €.
50Firiem v rebríčku
NACE 47Odvetvie
ČeskoKrajina
| # | Firma | NACE | Tržby |
|---|---|---|---|
| 1 | ALTIN JM GROUP s.r.o. DPH · Rychvald · grade A+ | 47190 | 22.0 mil € |
| 2 | Aga24, s.r.o. DPH · Český Těšín · grade A+ | 47911 | 22.0 mil € |
| 3 | Zátiší Catering a.s. DPH · Praha · grade A+ | 47250 | 21.9 mil € |
| 4 | P + P spol. s r. o. DPH · Zlosyň · grade A+ | 47210 | 21.5 mil € |
| 5 | M + D MARKET s.r.o. DPH · Ostrava · grade A+ | 471 | 18.0 mil € |
| 6 | XANADU a.s. · Praha · grade B | 4778 | 17.5 mil € |
| 7 | ENVI-PUR, s.r.o. DPH · Praha · grade A+ | 4778 | 17.3 mil € |
| 8 | ENERGY Ústí nad Labem, a.s. DPH · Ústí nad Labem · grade E | 4778 | 16.5 mil € |
| 9 | ZZN Hospodářské potřeby, a.s. DPH · Žďár nad Sázavou · grade A+ | 471 | 12.3 mil € |
| 10 | NYSADE spol. s r.o. DPH · Tachov · grade A+ | 4778 | 10.3 mil € |
| 11 | Hotel Olšanka, s.r.o. DPH · Praha · grade A+ | 4725 | 9.5 mil € |
| 12 | STONES Catering s.r.o. DPH · Praha · grade A+ | 47250 | 9.4 mil € |
| 13 | ATOS stavebniny s.r.o. DPH · Ledeč nad Sázavou · grade A+ | 4778 | 7.9 mil € |
| 14 | PK HOLDING CZ s.r.o. · Praha · grade A+ | 4725 | 7.0 mil € |
| 15 | Capgemini Czech Republic s.r.o. DPH · Praha · grade B | 4778 | 7.0 mil € |
| 16 | FREVER TRADE s.r.o. DPH · Zábřeh · grade A+ | 47250 | 6.8 mil € |
| 17 | AUTOFIRE s.r.o. DPH · Libčeves · grade A+ | 47790 | 6.6 mil € |
| 18 | DOS-SERVIS, s.r.o. DPH · Lysá nad Labem · grade A | 4730 | 6.4 mil € |
| 19 | Léčebně preventivní zařízení s. r. o. DPH · Praha · grade A+ | 4778 | 6.0 mil € |
| 20 | TOLLESON s.r.o. DPH · Praha · grade A+ | 47250 | 5.8 mil € |
| 21 | MIXA VENDING s.r.o. DPH · Nový Jičín · grade A+ | 4778 | 5.4 mil € |
| 22 | Technology Morava, spol. s r.o. DPH · Vsetín · grade A+ | 47190 | 5.3 mil € |
| 23 | K - system. CZ s.r.o. DPH · Třebíč · grade A+ | 47790 | 5.3 mil € |
| 24 | MANO Oil s.r.o. DPH · Modřice · grade A+ | 47300 | 5.2 mil € |
| 25 | AGAGA s.r.o. DPH · Praha · grade E | 4725 | 5.1 mil € |
| 26 | Printonia s.r.o. DPH · Praha · grade A+ | 47911 | 5.1 mil € |
| 27 | Kubisport s.r.o. · Semily · grade B | 47110 | 4.8 mil € |
| 28 | CTP Hotel Operations Pilsen, spol. s r.o. DPH · Humpolec · grade C | 4725 | 4.4 mil € |
| 29 | Cronimo s.r.o. DPH · Ludgeřovice · grade A+ | 47 | 4.4 mil € |
| 30 | HARMONIA VINI s.r.o. DPH · Pátek · grade A+ | 4778 | 4.1 mil € |
| 31 | INZEP CENTRUM, s.r.o. DPH · Valašské Meziříčí · grade A | 47789 | 4.1 mil € |
| 32 | NEWPRO Czech, s.r.o. · Praha · grade A+ | 47250 | 4.1 mil € |
| 33 | TEAS spol. s r.o. DPH · Praha | 47190 | 3.9 mil € |
| 34 | NP48, s.r.o. DPH · Praha · grade A+ | 47250 | 3.7 mil € |
| 35 | RAYNET s.r.o. DPH · Ostrava · grade A+ | 47790 | 3.6 mil € |
| 36 | AIRWAYNET a.s. DPH · Praha · grade A+ | 47250 | 3.5 mil € |
| 37 | Dinel, s.r.o. DPH · Zlín · grade A+ | 47190 | 3.5 mil € |
| 38 | MS architekti s.r.o. DPH · Praha · grade A+ | 471 | 3.4 mil € |
| 39 | Vavex 1990 s.r.o. DPH · Příbram · grade A | 4778 | 3.4 mil € |
| 40 | Dřevomonta, s.r.o. · Židlochovice · grade A+ | 47190 | 3.2 mil € |
| 41 | Borovka Event s.r.o. DPH · České Budějovice · grade B | 47790 | 3.1 mil € |
| 42 | ASTRON hotels, s.r.o. DPH · Praha · grade A+ | 47250 | 3.0 mil € |
| 43 | Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o. DPH · Frýdek-Místek · grade A+ | 47640 | 2.9 mil € |
| 44 | D + K Drmela, s.r.o. · Ostrava · grade A+ | 47540 | 2.8 mil € |
| 45 | Alteris s.r.o. DPH · Praha · grade B | 4725 | 2.8 mil € |
| 46 | ESTEC, spol. s r.o. DPH · Praha · grade A+ | 4725 | 2.8 mil € |
| 47 | Lingea s.r.o. DPH · Brno · grade A+ | 47190 | 2.7 mil € |
| 48 | Han Food Restaurants s.r.o. · Plzeň · grade C | 47250 | 2.7 mil € |
| 49 | P a r k P r a h a, společnost s ručením omezeným (spol. s r.o.) DPH · Praha · grade D | 4725 | 2.7 mil € |
| 50 | DK Packaging Solutions s.r.o. DPH · Zlatníky-Hodkovice · grade A+ | 47 | 2.6 mil € |
Zdroj: derived agregácia Entyrix z obchodných registrov a finančných výkazov (RÚZ). Tržby z najnovších dostupných výkazov. Fyzické osoby - živnostníci sú z rebríčka vylúčené. Aktualizované týždenne.