Najväčšie firmy v odvetví Demolácia — Česko
Rebríček TOP 50 aktívnych firiem v odvetví Demolácia (NACE 43) podľa tržieb. Na 1. mieste Colsys s.r.o. s tržbami 51.3 mil €.
50Firiem v rebríčku
NACE 43Odvetvie
ČeskoKrajina
| # | Firma | NACE | Tržby |
|---|---|---|---|
| 1 | Colsys s.r.o. DPH · Kladno · známka A+ | 43210 | 51.3 mil € |
| 2 | FleetCom s.r.o. DPH · Praha · známka A+ | 4321 | 20.6 mil € |
| 3 | bc engineering s.r.o. DPH · Velká Bíteš · známka A+ | 431 | 18.7 mil € |
| 4 | AirPlus, spol. s r.o. DPH · Modlany · známka A | 43220 | 18.4 mil € |
| 5 | TREPART s.r.o. DPH · Praha · známka A | 431 | 18.3 mil € |
| 6 | SMO a.s. DPH · Otrokovice · známka A+ | 431 | 16.8 mil € |
| 7 | Ost-West Anlagenmontage s.r.o. DPH · Litvínov · známka A+ | 43210 | 15.1 mil € |
| 8 | PROKAT invest s.r.o. DPH · Praha · známka A | 43220 | 14.3 mil € |
| 9 | LACHMAN STYL s.r.o. DPH · Prostějov · známka A+ | 43320 | 13.4 mil € |
| 10 | MAXPROGRES, s.r.o. DPH · Brno · známka A+ | 43210 | 12.6 mil € |
| 11 | Izolex Moravia, spol. s r.o. DPH · Čejč · známka A+ | 43910 | 12.5 mil € |
| 12 | DTS Vrbenský, a.s. DPH · Most · známka A+ | 43120 | 12.1 mil € |
| 13 | Formet, s.r.o. DPH · Praha · známka A | 43210 | 10.7 mil € |
| 14 | ARYKA IN-WEST a.s. DPH · Praha · známka A | 43210 | 10.6 mil € |
| 15 | Hahn a syn s.r.o. DPH · Kravaře · známka A+ | 43910 | 10.4 mil € |
| 16 | Stavební společnost Jaroslav Oršuliak, a.s. DPH · Okounov · známka A+ | 43120 | 9.2 mil € |
| 17 | TERMSTAV, s.r.o. DPH · Chrášťany · známka A+ | 43220 | 8.9 mil € |
| 18 | OKNOSTYL group s.r.o. DPH · Kuřim · známka A | 43320 | 8.6 mil € |
| 19 | Máška - izolace s.r.o. DPH · Praha · známka A+ | 43290 | 8.4 mil € |
| 20 | PRO URBAN s.r.o. DPH · Kadaň · známka A+ | 433 | 8.3 mil € |
| 21 | oaza - net spol. s r.o. DPH · Liberec · známka A | 43210 | 8.3 mil € |
| 22 | UNIMONT J.C.K. s.r.o. DPH · Hradec · známka A | 431 | 8.0 mil € |
| 23 | LUNEK, s.r.o. DPH · Kuřim · známka A+ | 43120 | 7.9 mil € |
| 24 | ZKP Kladno, s.r.o. DPH · Vinařice · známka A+ | 43290 | 7.4 mil € |
| 25 | Lilacosta s.r.o. DPH · Miroslav · známka A+ | 43320 | 7.2 mil € |
| 26 | GRANSON s.r.o. DPH · Brozany nad Ohří · známka A+ | 43999 | 6.4 mil € |
| 27 | Miroslav Šmíd s.r.o. DPH · Svojetice · známka A+ | 433 | 6.4 mil € |
| 28 | 7points, s.r.o. DPH · Kuřim · známka A+ | 4399 | 6.2 mil € |
| 29 | Albert Group s.r.o. DPH · Praha · známka A | 43999 | 6.0 mil € |
| 30 | sanex cz s.r.o. DPH · Praha · známka A | 4399 | 5.9 mil € |
| 31 | CLIMART s.r.o. DPH · Ostrava · známka A+ | 43220 | 5.7 mil € |
| 32 | ZBA GeoTech, společnost s ručením omezeným · Praha · známka A+ | 43120 | 5.6 mil € |
| 33 | TERMS a.s. DPH · Planá · známka A | 43210 | 5.5 mil € |
| 34 | GISBAU s.r.o. v likvidaci DPH · Praha · známka F | 431 | 5.5 mil € |
| 35 | Kalora a.s. DPH · Cheb · známka A | 43220 | 5.4 mil € |
| 36 | TSM Design s.r.o. DPH · Hlinsko · známka A | 43320 | 5.3 mil € |
| 37 | DURIMONT stavby s.r.o. DPH · Fryšták · známka A+ | 43120 | 5.0 mil € |
| 38 | BVG Floor a.s. DPH · Plzeň · známka A+ | 43120 | 4.9 mil € |
| 39 | TERMOMONT s.r.o. DPH · Praha · známka A+ | 43220 | 4.8 mil € |
| 40 | Fančík s.r.o. DPH · Šestajovice · známka A+ | 4332 | 4.8 mil € |
| 41 | AXEL GROUP s.r.o. DPH · Frýdlant nad Ostravicí · známka A+ | 4399 | 4.7 mil € |
| 42 | OKNOPLASTIK s.r.o. DPH · Praha · známka A+ | 43320 | 4.7 mil € |
| 43 | EREBOS - podpovrchová výstavba, spol. s r.o. DPH · Rtyně v Podkrkonoší · známka A+ | 4399 | 4.7 mil € |
| 44 | HARTEX CZ s.r.o. DPH · Litoměřice · známka A | 4399 | 4.7 mil € |
| 45 | Colorspol s.r.o. DPH · Ostrava · známka A+ | 43290 | 4.6 mil € |
| 46 | TZB Kladno s.r.o. DPH · Kladno · známka A | 431 | 4.6 mil € |
| 47 | FAVORIT REAL rekonstrukce s.r.o. · Ostrava | 4399 | 4.6 mil € |
| 48 | HealthCity a.s. DPH · Ostrava · známka A | 43120 | 4.6 mil € |
| 49 | Provádění staveb Olomouc, a.s. DPH · Olomouc · známka A | 43210 | 4.5 mil € |
| 50 | KERAMO D - Dohorák s.r.o. DPH · Kvasice · známka A | 433 | 4.4 mil € |
Zdroj: odvodený súhrn Entyrix z obchodných registrov a finančných výkazov (RÚZ). Tržby z najnovších dostupných výkazov. Fyzické osoby - živnostníci sú z rebríčka vylúčené. Aktualizované týždenne.