Najväčšie firmy v odvetví Výstavba ciest a diaľnic — Česko
Rebríček TOP 47 aktívnych firiem v odvetví Výstavba ciest a diaľnic (NACE 42) podľa tržieb. Na 1. mieste TOMI - REMONT a.s. s tržbami 36.6 mil €.
47Firiem v rebríčku
NACE 42Odvetvie
ČeskoKrajina
| # | Firma | NACE | Tržby |
|---|---|---|---|
| 1 | TOMI - REMONT a.s. DPH · Prostějov · známka A+ | 42120 | 36.6 mil € |
| 2 | D&Z spol. s r. o. DPH · Praha · známka A | 42910 | 29.6 mil € |
| 3 | Integra stavby, a.s. DPH · Liberec · známka A+ | 42110 | 27.1 mil € |
| 4 | Silnice Klatovy a.s. DPH · Klatovy · známka A+ | 42110 | 24.7 mil € |
| 5 | HORKON s.r.o. DPH · Vratimov · známka A | 4221 | 17.8 mil € |
| 6 | Saferoad Restraint Systems s.r.o. DPH · Líně · známka A | 42110 | 16.3 mil € |
| 7 | Stavoka Kosice, a.s. DPH · Kosice · známka A+ | 4221 | 15.4 mil € |
| 8 | ZNAKON, a.s. DPH · Sousedovice · známka A+ | 4211 | 14.0 mil € |
| 9 | KAVYL, spol. s r.o. DPH · Mohelno · známka A+ | 42910 | 9.1 mil € |
| 10 | RECYS-MACH s.r.o. DPH · Citice · známka A+ | 42110 | 7.6 mil € |
| 11 | FINAL KOM s.r.o. DPH · Klatovy · známka A | 42110 | 7.6 mil € |
| 12 | ŠEBESTA VHS s.r.o. DPH · Jablonec nad Nisou · známka A | 4221 | 7.5 mil € |
| 13 | 4soft, s.r.o. DPH · Tanvald · známka A+ | 42990 | 7.3 mil € |
| 14 | STAVOKA Hradec Králové, a.s. DPH · Hradec Králové · známka A+ | 4221 | 7.1 mil € |
| 15 | Lama Construction s.r.o. DPH · Chomutov · známka A | 4221 | 7.1 mil € |
| 16 | Horák - stavební a obchodní společnost, s.r.o. DPH · Děčín · známka A | 42211 | 6.2 mil € |
| 17 | Komunikace Sokolov s.r.o. DPH · Dalovice · známka A | 42110 | 6.1 mil € |
| 18 | ROP-STAV s.r.o. DPH · Třibřichy · známka A+ | 42110 | 6.0 mil € |
| 19 | Sportovní hřiště s.r.o. DPH · Zlín · známka A | 42990 | 5.9 mil € |
| 20 | PONVIA CONSTRUCT s.r.o. DPH · Charváty · známka A | 42130 | 5.5 mil € |
| 21 | TechnologyPipe Services s.r.o. DPH · Šenov · známka A+ | 422 | 4.7 mil € |
| 22 | REPONT s.r.o. DPH · Valašské Meziříčí · známka C | 42130 | 4.7 mil € |
| 23 | PROMONT Uherské Hradiště s.r.o. DPH · Kněžpole · známka A | 4221 | 4.6 mil € |
| 24 | ARTEMIA,s.r.o. DPH · Polná · známka A+ | 42211 | 4.4 mil € |
| 25 | MATEX HK s.r.o. DPH · Hradec Králové · známka E | 422 | 4.1 mil € |
| 26 | P O P R spol. s r.o. DPH · Hradec Králové · známka A+ | 42910 | 3.7 mil € |
| 27 | JSF stavební s.r.o. DPH · Nýrsko · známka A | 42110 | 3.7 mil € |
| 28 | SIMOST, s.r.o. DPH · Brno · známka A | 421 | 3.4 mil € |
| 29 | ALBREKO s.r.o. DPH · Branka u Opavy · známka A+ | 42220 | 3.2 mil € |
| 30 | VHST EVOS-HYDRO s.r.o. DPH · Ledeč nad Sázavou · známka B | 422 | 3.1 mil € |
| 31 | STAREKO CZ Písek s.r.o. DPH · Ražice · známka A | 421 | 2.5 mil € |
| 32 | ZAKOM s.r.o. DPH · Písek · známka A+ | 4222 | 2.3 mil € |
| 33 | HT Road s.r.o. DPH · Brno · známka A+ | 42110 | 2.2 mil € |
| 34 | Elektro H + H, s.r.o. DPH · Plzeň · známka A+ | 42220 | 2.0 mil € |
| 35 | RoadMaster Repairs s.r.o. DPH · Praha · známka A | 42110 | 1.9 mil € |
| 36 | AKVAMONT Svitavy s.r.o. DPH · Svitavy · známka A+ | 42990 | 1.9 mil € |
| 37 | Dopravní stavby HP Bohemia s.r.o. DPH · Boršov nad Vltavou · známka A+ | 42110 | 1.4 mil € |
| 38 | SILSTAP - silniční stavební práce, s.r.o. DPH · Jihlava · známka A+ | 4211 | 1.2 mil € |
| 39 | INSTALL CZ, s.r.o. DPH · Frýdlant nad Ostravicí · známka A+ | 4221 | 1.0 mil € |
| 40 | HRADECKÁ SPOLEČNOST s.r.o. DPH · Hradec · známka A | 429 | 702 tis € |
| 41 | PEMI stavební a obchodní společnost s.r.o., DPH · Kostomlátky · známka A | 42990 | 635 tis € |
| 42 | TRIAL STAV s.r.o. DPH · Plzeň · známka A+ | 4221 | 446 tis € |
| 43 | Rozvody tepla, spol. s r.o. DPH · Brno · známka A | 421 | 304 tis € |
| 44 | AQUEKO, spol. s r.o. DPH · Lavičky · známka A+ | 42910 | 304 tis € |
| 45 | SILNICE Vrzal, s.r.o. DPH · Třebíč · známka A | 42 | 244 tis € |
| 46 | KOMUNIKACE.CZ s.r.o. DPH · Brno · známka D | 42110 | 138 tis € |
| 47 | DDM Group a.s. DPH · Praha · známka A | 421 | 165 € |
Zdroj: odvodený súhrn Entyrix z obchodných registrov a finančných výkazov (RÚZ). Tržby z najnovších dostupných výkazov. Fyzické osoby - živnostníci sú z rebríčka vylúčené. Aktualizované týždenne.