Najväčšie firmy v odvetví Výroba gum.pneumatík — Česko
Rebríček TOP 50 aktívnych firiem v odvetví Výroba gum.pneumatík (NACE 22) podľa tržieb. Na 1. mieste Yanfeng International Automotive Technology Czechia s.r.o. s tržbami 381.9 mil €.
50Firiem v rebríčku
NACE 22Odvetvie
ČeskoKrajina
| # | Firma | NACE | Tržby |
|---|---|---|---|
| 1 | Yanfeng International Automotive Technology Czechia s.r.o. DPH · Bitozeves · známka A+ | 22290 | 381.9 mil € |
| 2 | RESRG Automotive CZ s.r.o. DPH · Čestlice · známka A+ | 222 | 171.7 mil € |
| 3 | Freudenberg Sealing Technologies s.r.o. DPH · Opatovice nad Labem · známka A+ | 22190 | 36.2 mil € |
| 4 | DEMOAUTOPLAST, s.r.o. DPH · Jirny · známka E | 222 | 36.1 mil € |
| 5 | K.A.L.T. Pneu a.s. DPH · Kolín · známka A+ | 22110 | 20.7 mil € |
| 6 | Letoplast s.r.o. DPH · Letovice · známka A+ | 22290 | 17.9 mil € |
| 7 | VEBA PLYN a.s. DPH · Milevsko · známka A+ | 22290 | 11.4 mil € |
| 8 | SAMAT, spol. s r.o. DPH · Jiřetín pod Jedlovou · známka A+ | 22290 | 10.1 mil € |
| 9 | ČEGAN s.r.o. DPH · Šlapanice · známka A+ | 22 | 10.1 mil € |
| 10 | MA-DONA s.r.o. DPH · Tábor · známka A+ | 22210 | 9.4 mil € |
| 11 | GDP KORAL, s.r.o. DPH · Tišnov · známka A+ | 222 | 9.1 mil € |
| 12 | ECO PLASTICS s.r.o. DPH · Liberec · známka A | 22210 | 9.1 mil € |
| 13 | G 3 s.r.o. DPH · Zdounky · známka A+ | 222 | 8.2 mil € |
| 14 | DUBA - DP s.r.o. DPH · Jihlava · známka A+ | 22 | 7.5 mil € |
| 15 | BV PLAST s.r.o. DPH · Klášterec nad Ohří · známka A+ | 22290 | 7.2 mil € |
| 16 | IVG Colbachini CZ s.r.o. DPH · Krnov · známka A+ | 22190 | 6.4 mil € |
| 17 | CALYPSO GROUP s.r.o. DPH · Pardubice · známka A | 22 | 6.2 mil € |
| 18 | Midas International, spol. s r.o. DPH · Semanín · známka A+ | 22 | 6.1 mil € |
| 19 | PAŇÁK PLASTY s.r.o. DPH · Vrbno pod Pradědem · známka A+ | 222 | 6.1 mil € |
| 20 | ASIO TECH, spol. s r.o. DPH · Brno · známka A+ | 22230 | 5.2 mil € |
| 21 | ZOMAplast s.r.o. DPH · Přerov · známka A+ | 222 | 4.9 mil € |
| 22 | EMSEKO CZ s.r.o. DPH · Zlín · známka A+ | 22 | 4.3 mil € |
| 23 | UNIWELL CZ s.r.o. DPH · Zdíkov · známka C | 22290 | 4.1 mil € |
| 24 | ALPEX OBALY, s.r.o. DPH · Václavov u Bruntálu · známka A+ | 22 | 3.9 mil € |
| 25 | JACK WEST s.r.o. DPH · Kelč · známka A+ | 22230 | 3.7 mil € |
| 26 | MOBAL, s.r.o. DPH · Vratimov · známka A+ | 22220 | 3.6 mil € |
| 27 | HPC Research s.r.o. DPH · Horní Bříza · známka A+ | 22 | 3.6 mil € |
| 28 | PLASTEX s.r.o. DPH · Vítějeves · známka A+ | 22290 | 3.5 mil € |
| 29 | EXTRAPLAST s.r.o. DPH · Napajedla · známka A+ | 22290 | 3.2 mil € |
| 30 | cetto Bohemia s.r.o. DPH · Dolní Rychnov · známka C | 22 | 3.2 mil € |
| 31 | MARKSIMON s.r.o. DPH · Praha · známka A+ | 22 | 3.1 mil € |
| 32 | BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. DPH · Kladno · známka A | 22230 | 3.0 mil € |
| 33 | PACKMAN´S PACK s.r.o. DPH · Praha · známka A | 22 | 2.9 mil € |
| 34 | FORMIKA, s.r.o. DPH · Dolní Němčí · známka A+ | 22290 | 2.8 mil € |
| 35 | KP - KOPRO s.r.o. DPH · Prostějov · známka A | 222 | 2.7 mil € |
| 36 | EUROSEAL a.s. DPH · Liberec · známka A+ | 22290 | 2.7 mil € |
| 37 | STYROL a.s. DPH · Valašské Meziříčí · známka A+ | 22 | 2.6 mil € |
| 38 | DK Packaging Solutions s.r.o. DPH · Zlatníky-Hodkovice · známka A+ | 22 | 2.6 mil € |
| 39 | VP trend s.r.o. DPH · Kladno · známka A | 22230 | 2.4 mil € |
| 40 | Dynal, s.r.o. DPH · Čistá · známka A+ | 2223 | 2.4 mil € |
| 41 | NovoPLAST PP s.r.o. DPH · Slavoňov · známka A+ | 22290 | 2.3 mil € |
| 42 | Technicplast s.r.o. DPH · Tachov · známka A+ | 222 | 2.2 mil € |
| 43 | SÁRA, s.r.o. DPH · Brno · známka A | 222 | 2.2 mil € |
| 44 | ELA - PLAST s.r.o. DPH · Litvínov · známka A | 22230 | 2.1 mil € |
| 45 | FORT- PLASTY s.r.o. DPH · Kroměříž · známka A+ | 222 | 2.1 mil € |
| 46 | EPICOS export import spol. s r.o. DPH · Praha · známka A+ | 22 | 2.1 mil € |
| 47 | LUVE - PLAST, s.r.o. DPH · Kelčany · známka A+ | 222 | 2.1 mil € |
| 48 | DrakaBag, s.r.o. DPH · Odry · známka E | 222 | 2.0 mil € |
| 49 | IM Czech s.r.o. DPH · Znojmo · známka C | 221 | 2.0 mil € |
| 50 | AQUA Program s.r.o. DPH · Ohrazenice · známka A+ | 222 | 1.9 mil € |
Zdroj: odvodený súhrn Entyrix z obchodných registrov a finančných výkazov (RÚZ). Tržby z najnovších dostupných výkazov. Fyzické osoby - živnostníci sú z rebríčka vylúčené. Aktualizované týždenne.