Najväčšie firmy v odvetví Spracov.a konzerv.mäsa — Česko
Rebríček TOP 50 aktívnych firiem v odvetví Spracov.a konzerv.mäsa (NACE 10) podľa tržieb. Na 1. mieste Partner in Pet Food CZ s.r.o. s tržbami 137.2 mil €.
50Firiem v rebríčku
NACE 10Odvetvie
ČeskoKrajina
| # | Firma | NACE | Tržby |
|---|---|---|---|
| 1 | Partner in Pet Food CZ s.r.o. DPH · Praha · známka A+ | 10920 | 137.2 mil € |
| 2 | MASO UZENINY POLIČKA, a.s. DPH · Kamenec u Poličky · známka A+ | 101 | 136.1 mil € |
| 3 | ePultik s.r.o. DPH · Velké Chvojno · známka D | 10 | 121.9 mil € |
| 4 | Maso Jičín s.r.o. DPH · Jičín · známka A+ | 101 | 80.2 mil € |
| 5 | IBK TRADE a.s. DPH · Praha · známka A+ | 1039 | 55.7 mil € |
| 6 | Maso Čáslav s.r.o. DPH · Čáslav · známka A+ | 101 | 33.5 mil € |
| 7 | EKOMILK a.s. DPH · Frýdek-Místek · známka A+ | 10510 | 29.5 mil € |
| 8 | Eligo a.s. DPH · Ostřešany · známka A+ | 10510 | 25.3 mil € |
| 9 | ALTIN JM GROUP s.r.o. DPH · Rychvald · známka A+ | 108 | 22.0 mil € |
| 10 | VKS Pohledští Dvořáci a.s. DPH · Havlíčkův Brod · známka A+ | 10910 | 21.5 mil € |
| 11 | AGROPODNIK Žďársko a.s. DPH · Žďár nad Sázavou · známka A+ | 109 | 17.8 mil € |
| 12 | CHOCOLAND a.s. DPH · Kolín · známka A+ | 106 | 16.3 mil € |
| 13 | Firma FAULHAMMER s.r.o. DPH · Tržek · známka A+ | 109 | 15.9 mil € |
| 14 | RUPA, spol. s r.o. DPH · Praha · známka A+ | 10820 | 13.6 mil € |
| 15 | BIONA JERSÍN, s.r.o. DPH · Jersín · známka A+ | 109 | 13.4 mil € |
| 16 | LAHŮDKY CAJTHAML s.r.o. DPH · Praha · známka C | 10890 | 13.1 mil € |
| 17 | PRO-BIO, obchodní společnost s.r.o. DPH · Staré Město · známka A+ | 10610 | 12.3 mil € |
| 18 | TIPAFROST, a.s. DPH · Kožichovice · známka A+ | 105 | 12.1 mil € |
| 19 | DK OPEN, spol. s r.o. DPH · Jindřichův Hradec · známka A+ | 10710 | 12.1 mil € |
| 20 | Pekárna Racek, s.r.o. DPH · Přerov · známka A+ | 10710 | 11.6 mil € |
| 21 | MOCCA, spol. s r.o. DPH · Liberec · známka A+ | 10820 | 10.6 mil € |
| 22 | Ořechy a sušené plody s.r.o. DPH · Čakov · známka A+ | 10 | 10.3 mil € |
| 23 | Zvěřina BERBERA s.r.o. DPH · Tři Sekery · známka A+ | 10110 | 10.1 mil € |
| 24 | ASTRA maso, s.r.o. DPH · Nový Bydžov · známka A+ | 101 | 10.0 mil € |
| 25 | Amaso CZ, s.r.o. DPH · Praha · známka A | 10130 | 9.6 mil € |
| 26 | K M S , spol. s r.o. DPH · Hluk · známka A+ | 10110 | 8.7 mil € |
| 27 | Český mlynář s.r.o. DPH · Týnec nad Labem · známka A+ | 106 | 8.1 mil € |
| 28 | REVI plus s.r.o. DPH · Litoměřice · známka A+ | 10890 | 7.7 mil € |
| 29 | MASOEKO s.r.o. DPH · Letohrad · známka A+ | 1011 | 7.7 mil € |
| 30 | PEGG, spol. s r. o. DPH · Hradec Králové · známka A+ | 10 | 6.9 mil € |
| 31 | VALDEMAR GREŠÍK - NATURA s. r. o. DPH · Děčín · známka A+ | 10830 | 6.7 mil € |
| 32 | Grand lahůdky s.r.o. DPH · Samotišky · známka A | 10 | 6.6 mil € |
| 33 | HELIX - Liberec s.r.o. DPH · Dolní Podluží · známka A+ | 10110 | 6.6 mil € |
| 34 | Náš chléb a.s. DPH · Jablonec nad Nisou · známka A+ | 10710 | 6.5 mil € |
| 35 | PAJERO s.r.o. DPH · Děčín · známka A+ | 10850 | 6.5 mil € |
| 36 | ZEZULA.CZ, s.r.o. DPH · Rudíkov · známka A | 101 | 6.0 mil € |
| 37 | ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o. DPH · Praha · známka A+ | 108 | 5.9 mil € |
| 38 | Maso-závod Hovorany, spol. s.r.o. DPH · Čejkovice · známka A+ | 101 | 5.7 mil € |
| 39 | INPEKO, spol.s r.o. DPH · Ústí nad Labem · známka A+ | 10710 | 5.7 mil € |
| 40 | arachis s.r.o. DPH · Praha · známka A+ | 108 | 5.2 mil € |
| 41 | NAMARA s.r.o. DPH · Praha · známka A+ | 105 | 4.9 mil € |
| 42 | Andone s.r.o. DPH · Dobronín · známka A+ | 10710 | 4.8 mil € |
| 43 | NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o. DPH · Kozlov · známka A+ | 10610 | 4.7 mil € |
| 44 | Vinný dům, spol.s r.o. DPH · Praha · známka A+ | 10 | 4.6 mil € |
| 45 | KOOPERACE Hrotovice, akciová společnost (a.s.) DPH · Hrotovice · známka A+ | 109 | 4.5 mil € |
| 46 | K2pharm s.r.o. DPH · Opava · známka A+ | 10890 | 4.3 mil € |
| 47 | KAKAOVNÍK s.r.o. DPH · Hradčovice · známka A+ | 10 | 4.3 mil € |
| 48 | CONSI s.r.o. DPH · Mikulůvka · známka C | 10710 | 4.2 mil € |
| 49 | DELIKANA, s.r.o. DPH · Břeclav · známka A+ | 10710 | 4.2 mil € |
| 50 | Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka, s.r.o. DPH · Pardubice · známka A+ | 101 | 4.0 mil € |
Zdroj: odvodený súhrn Entyrix z obchodných registrov a finančných výkazov (RÚZ). Tržby z najnovších dostupných výkazov. Fyzické osoby - živnostníci sú z rebríčka vylúčené. Aktualizované týždenne.