SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MINARD SLOVAKIA s.r.o.

  • IČO50648691
  • DIČ2120413020
  • IČ DPHSK2120413020
  • NACE4100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 4 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 86/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 62k € Zisk -23k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
62k €
↘ -50.8% YoY
EBITDA · 2024
10k €
Čistý zisk · 2024
-23k €
Aktíva spolu
100k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
4
Σ 32k €
Kredit
A· 86/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 75k 150k 227k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 62k € 10k € -23k € 100k € RUZ závierka
2023 127k € 21k € -15k € 131k € RUZ závierka
2022 204k € 38k € 7 293 € 166k € RUZ závierka
2021 206k € 36k € 12k € 124k € RUZ závierka
2020 125k € 19k € 4 180 € 99k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby62 tis. €127 tis. €204 tis. €206 tis. €125 tis. €357 tis. €
EBITDA10 tis. €21 tis. €38 tis. €36 tis. €19 tis. €37 tis. €
EBITDA marža16.3 %16.4 %18.8 %17.3 %15.4 %10.3 %
Čistý zisk-23 tis. €-15 tis. €7 tis. €12 tis. €4 tis. €21 tis. €
Aktíva spolu100 tis. €131 tis. €166 tis. €124 tis. €99 tis. €74 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Milan Dreveňák
Od 2022-08-19
IM
Konateľ
Ing. Milan Dreveňák
Od 2017-01-05
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Milan Dreveňák
Od 2019-07-26
Do 2022-08-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Milan Dreveňák Konateľ 2017-01-05 2019-07-25
Ing. Milan Dreveňák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-01-05 2019-07-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Milan Dreveňák
od 2022-08-10
Milan Dreveňák
od 2018-07-26 · do 2022-08-10
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MINARD SLOVAKIA s.r.o.RPO
Sídlo
K prameňu 14940/34
Vznik
2017-01-05 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50648691RPO
DIČ
2120413020FS
IČ DPH
SK2120413020 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK0911000000002948038504FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 32k € celková hodnota 2023-12-05 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-12-05 Obec Veľká Lomnica ZMLUVA O DIELO č.1 /R/2023 32k €
2022-10-24 Obec Brestov Zmluva o dielo č. 2R/2022 0 €
2022-08-02 Obec Brestov Dodatok č.1 k Zmluve o dielo č.4R/2019 0 €
2022-07-22 Obec Brestov Dodatok k Zmluve o dielo č.4R/2019 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MINARD SLOVAKIA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50648691/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50648691/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50648691",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →