SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Dopravné a priemyselné stavby s.r.o.
- IČO36196517
- DIČ2021500228
- IČ DPHSK2021500228
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
58k €
Zisk 22k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
58k €
↘ -24.3% YoY
EBITDA · 2025
37k €
Čistý zisk · 2025
22k €
Aktíva spolu
545k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 215k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 58k € | 37k € | 22k € | 545k € | RUZ závierka |
| 2024 | 77k € | 16k € | 3 658 € | 574k € | RUZ závierka |
| 2023 | 64k € | 46k € | 29k € | 575k € | RUZ závierka |
| 2022 | 234k € | 1 296 € | -9 914 € | 564k € | RUZ závierka |
| 2021 | 30k € | 20k € | 7 473 € | 563k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 58 tis. € | 77 tis. € | 64 tis. € | 234 tis. € | 30 tis. € | 26 tis. € |
| EBITDA | 37 tis. € | 16 tis. € | 46 tis. € | 1 tis. € | 20 tis. € | 15 tis. € |
| EBITDA marža | 62.7 % | 21.1 % | 73 % | 0.6 % | 66.7 % | 55 % |
| Čistý zisk | 22 tis. € | 4 tis. € | 29 tis. € | -10 tis. € | 7 tis. € | 6 tis. € |
| Aktíva spolu | 545 tis. € | 574 tis. € | 575 tis. € | 564 tis. € | 563 tis. € | 542 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Milan Dreveňák
IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Bohdan Kušvara
IB
Konateľ
Ing. Bohdan Kušvara
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Milan Dreveňák | Konateľ | 2006-02-08 | — |
| Ing. Bohdan Kušvara | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-02-24 | 2022-05-25 |
| Ing. Milan Dreveňák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-02-24 | 2022-10-14 |
| Alojz Hadbavný | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-03-05 | 2006-02-23 |
| Peter Kominko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-03-05 | 2006-02-23 |
| Ing. Bohdan Kušvara | Konateľ | 2000-03-02 | 2022-05-25 |
| Mária Homzová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-03-02 | 2001-03-04 |
| Mária Homzová | Konateľ | 2000-03-02 | 2001-03-04 |
| Mária Šuleková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-03-02 | 2001-03-04 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Milan Dreveňák
Bohdan Kušvara
Milan Dreveňák
Bohdan Kušvara
Milan Dreveňák
Bohdan Kušvara
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Dopravné a priemyselné stavby s.r.o.RPO
Sídlo
Strojnícka 13 B
Vznik
2000-03-02 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36196517RPO
DIČ
2021500228FS
IČ DPH
SK2021500228 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK4911110000006627858008FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-10-05 | Slovenská správa ciest, Bratislava | I/79 Sečovská Polianka oprava mosta č.79-009 | 215k € |
| 2019-11-07 | Slovenská správa ciest, Bratislava | I/68 Š. Jastabie - Pusté Pole riešenie odvodnenia cesty | 213k € |
| 2018-10-02 | Slovenská správa ciest, Bratislava | I/18 Tatranská Štrba - havária priespustu | 150k € |
| 2017-06-16 | Slovenská správa ciest, Bratislava | I/74 Ladomírov oprava mosta č.74-037 | 49k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Dopravné a priemyselné stavby s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36196517/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36196517/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36196517", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →