🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · SK

ASCEMO s. r. o.

IČO47594837DIČ2023992355IČ DPHSK2023992355NACE7311 · Reklamné agentúryEST.2014 · 12r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 89/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 89/100
A
89/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
503k €
↗ +42.6% YoY
EBITDA · 2024
149k €
Čistý zisk · 2024
51k €
Aktíva spolu
514k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
8
Σ 3.53 mil. €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 96
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ASCEMO s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 183k 365k 553k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 503k € 149k € 51k € 514k € RUZ závierka
2023 353k € 170k € 84k € 454k € RUZ závierka
2022 170k € 68k € 32k € 272k € RUZ závierka
2021 100k € 42k € 21k € 191k € RUZ závierka
2020 8 774 € 5 756 € 4 804 € 36k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby503 tis. €353 tis. €170 tis. €100 tis. €9 tis. €
EBITDA149 tis. €170 tis. €68 tis. €42 tis. €6 tis. €
EBITDA marža29.7 %48.1 %40 %41.6 %65.6 %
Čistý zisk51 tis. €84 tis. €32 tis. €21 tis. €5 tis. €-113 €
Aktíva spolu514 tis. €454 tis. €272 tis. €191 tis. €36 tis. €31 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 3.53 mil. € celková hodnota 2026-04-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-08-01 Slovenská správa ciest, Bratislava I/51 Most nad riekou Myjava v obci Jablonica, most 51-077 1.56 mil. €
2025-12-17 Slovenská správa ciest, Bratislava I/74 Ubľa zosuv cestného telesa 574k €
2025-04-07 Obec Podhradík, 080 06 Podhradík 82 DODATOK č.1 514k €
2024-10-01 Obec Podhradík, 080 06 Podhradík 82 Zmluva o dielo 501k €
2025-07-16 Obec Holčíkovce Zmluva o dielo 241k €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Matej Dreveňák
Od 2022-03-22
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Milan Dreveňák
Od 2022-03-22
IM
Konateľ
Ing. Matej Dreveňák
Od 2018-12-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Milan Dreveňák Konateľ 2018-12-22
Ing. Matej Dreveňák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-07-30 2022-03-21
Ing. Milan Dreveňák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-01-15 2022-03-21
Matej Dreveňák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-01-15 2019-07-29
Ing. Milan Dreveňák Konateľ 2018-12-22 2019-07-29
Matej Dreveňák Konateľ 2018-12-22 2019-07-29
Ing. František Kundrát Likvidátor 2016-12-24 2018-03-09
Ing. František Kundrát Likvidátor 2016-12-24 2018-02-13
Ing. František Kundrát Konateľ 2014-01-11 2019-01-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Matej Dreveňák
od 2024-06-27
Milan Dreveňák
od 2024-06-27
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ASCEMO s. r. o.RPO
Sídlo
K prameňu 14940/34
Vznik
2014-01-11 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47594837RPO
DIČ
2023992355FS
IČ DPH
SK2023992355 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK0375000000004019388701FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47594837/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47594837/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47594837",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.