SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 You Matter, s. r. o.

  • IČO47328215
  • DIČ2023822515
  • NACE8559 · Ost.vzdelávanie i.n.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Ost.vzdelávanie i.n..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 93/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2025
-1 345 €
Čistý zisk · 2025
-1 781 €
Aktíva spolu
15k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 17 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3k 6k 9k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 -1 345 € -1 781 € 15k € RUZ závierka
2024 7 950 € 2 799 € 2 291 € 16k € RUZ závierka
2023 575 € 425 € 280 € 13k € RUZ závierka
2022 800 € 652 € 515 € 13k € RUZ závierka
2021 640 € -158 € -250 € 12k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby8 tis. €575 €800 €640 €4 tis. €
EBITDA-1 tis. €3 tis. €425 €652 €-158 €417 €
EBITDA marža35.2 %73.9 %81.5 %-24.7 %11.3 %
Čistý zisk-2 tis. €2 tis. €280 €515 €-250 €304 €
Aktíva spolu15 tis. €16 tis. €13 tis. €13 tis. €12 tis. €12 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Mgr. Melánia Jamrich, MBA
Od 2025-12-19
MV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Vladimír Koša, PhD.
Od 2025-12-19
IM
Konateľ
Ing. Mgr. Melánia Jamrich, MBA
Od 2013-07-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Vladimír Koša, PhD. Konateľ 2013-07-27
Ing. Bc. Melánia Jamrich, MBA Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2023-07-11 2025-12-18
Ing. Melánia Chovancová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-08-05 2023-07-10
Mgr. Vladimír Koša Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-08-05 2025-12-18
Ing. Bc. Melánia Jamrich, MBA Konateľ 2013-07-27 2025-12-18
Ing. Melánia Chovancová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-07-27 2022-08-04
Ing. Melánia Chovancová Konateľ 2013-07-27 2023-07-10
Mgr. Vladimír Koša Konateľ 2013-07-27 2022-08-04
Mgr. Vladimír Koša Konateľ 2013-07-27 2025-12-18

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
You Matter, s. r. o.RPO
Sídlo
Štefanovičova 18
Vznik
2013-07-27 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47328215RPO
DIČ
2023822515FS
NACE
8559 · Ost.vzdelávanie i.n.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
You Matter, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47328215/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47328215/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47328215",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →