SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 REMEDY point, s. r. o.
- IČO36039586
- DIČ2021492220
- IČ DPHSK2021492220
- NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin., 8 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
985k €
↘ -10.9% YoY
EBITDA · 2025
47k €
Čistý zisk · 2025
35k €
Aktíva spolu
127k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
8
Σ 429k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 985k € | 47k € | 35k € | 127k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.11 mil. € | 141k € | 108k € | 184k € | RUZ závierka |
| 2023 | 850k € | 11k € | 3 954 € | 89k € | RUZ závierka |
| 2022 | 860k € | 50k € | 36k € | 143k € | RUZ závierka |
| 2021 | 835k € | 18k € | 9 896 € | 96k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 985 tis. € | 1.11 M € | 850 tis. € | 860 tis. € | 835 tis. € | 711 tis. € |
| EBITDA | 47 tis. € | 141 tis. € | 11 tis. € | 50 tis. € | 18 tis. € | 21 tis. € |
| EBITDA marža | 4.8 % | 12.7 % | 1.3 % | 5.8 % | 2.1 % | 3 % |
| Čistý zisk | 35 tis. € | 108 tis. € | 4 tis. € | 36 tis. € | 10 tis. € | 15 tis. € |
| Aktíva spolu | 127 tis. € | 184 tis. € | 89 tis. € | 143 tis. € | 96 tis. € | 147 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Mgr. Melánia Jamrich, MBA
MA
Konateľ
MUDr. Alena Slobodová
IM
Konateľ
Ing. Mgr. Melánia Jamrich, MBA
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Bc. Melánia Jamrich, MBA | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-07-13 | 2025-12-15 |
| Ing. Melánia Chovancová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-24 | 2023-07-12 |
| MUDr. Alena Slobodová | Konateľ | 2016-07-01 | 2022-04-12 |
| Ing. Melánia Chovancová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-07-25 | 2022-05-23 |
| MUDr. Alena Slobodová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-07-25 | 2012-12-19 |
| MUDr. Alena Slobodová | Konateľ | 2009-06-08 | 2012-12-05 |
| MUDr. Alena Slobodová | Konateľ | 2009-06-08 | 2012-12-19 |
| Ing. Melánia Chovancová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-05-10 | 2009-07-24 |
| Ing. Bc. Melánia Jamrich, MBA | Konateľ | 2000-01-26 | 2025-12-15 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Melánia Chovancová
Melánia Chovancová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
REMEDY point, s. r. o.RPO
Sídlo
Štefanovičova 2976/18
Vznik
2000-01-26 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36039586RPO
DIČ
2021492220FS
IČ DPH
SK2021492220 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK7211000000002622131629FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-04-16 | Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. | DODATOK č. 1 k ZMLUVE O VYKONÁVANÍ PRACOVNEJ ZDRAVOTNEJ SLUŽBY č. OST/108/2021/BVS zo dňa 21.04.2021 | 277k € |
| 2026-02-27 | Slovenská televízia a rozhlas | Rámcová dohoda | 83k € |
| 2022-02-25 | Rozhlas a televizia Slovenska | Zmluva o poskytovaní pracovnej zdravotnej služby | 69k € |
| 2018-02-28 | Rozhlas a televízia Slovenska | Zmluva o poskytovaní pracovnej zdravotnej služby | 47k € |
| 2017-09-12 | Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR | Zmluva o poskytovaní pracovnej zdravotnej služby | 24k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
REMEDY point, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36039586/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36039586/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36039586", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →