SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 REMEDY s.r.o.
- IČO35863480
- DIČ2021738521
- IČ DPHSK2021738521
- NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin., 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 99/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
313k €
↘ -17.6% YoY
EBITDA · 2025
45k €
Čistý zisk · 2025
1 970 €
Aktíva spolu
252k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
2
Σ 4 040 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 313k € | 45k € | 1 970 € | 252k € | RUZ závierka |
| 2024 | 380k € | 146k € | 77k € | 262k € | RUZ závierka |
| 2023 | 344k € | 102k € | 49k € | 305k € | RUZ závierka |
| 2022 | 244k € | 69k € | 27k € | 266k € | RUZ závierka |
| 2021 | 216k € | 42k € | 3 048 € | 234k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 313 tis. € | 380 tis. € | 344 tis. € | 244 tis. € | 216 tis. € | 158 tis. € |
| EBITDA | 45 tis. € | 146 tis. € | 102 tis. € | 69 tis. € | 42 tis. € | 11 tis. € |
| EBITDA marža | 14.4 % | 38.3 % | 29.6 % | 28.3 % | 19.2 % | 6.8 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 77 tis. € | 49 tis. € | 27 tis. € | 3 tis. € | -20 tis. € |
| Aktíva spolu | 252 tis. € | 262 tis. € | 305 tis. € | 266 tis. € | 234 tis. € | 217 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Mgr. Melánia Jamrich, MBA
IM
Konateľ
Ing. Mgr. Melánia Jamrich, MBA
IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Bc. Melánia Jamrich, MBA
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Melánia Chovancová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-01-06 | 2023-06-28 |
| Ing. Marek Chovanec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-02-27 | 2021-02-26 |
| Ing. Melánia Chovancová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-02-27 | 2022-01-05 |
| Ing. Melánia Chovancová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-03-28 | 2021-02-26 |
| Ing. Bc. Melánia Jamrich, MBA | Konateľ | 2014-01-29 | 2026-01-20 |
| Ing. Melánia Chovancová | Konateľ | 2014-01-29 | 2023-06-28 |
| Ing. Marek Chovanec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-09-18 | 2021-02-26 |
| Ing. Marek Chovanec | Konateľ | 2012-03-16 | 2020-12-30 |
| Ing. Marek Chovanec | Konateľ | 2012-03-16 | 2021-02-26 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
REMEDY s.r.o.RPO
Sídlo
Štefanovičova 2976/18
Vznik
2003-08-08 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35863480RPO
DIČ
2021738521FS
IČ DPH
SK2021738521 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK9511000000002627766236FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-03-12 | Slovenský plynárenský priemysel, a.s. | Zmluva 1300139747 | 3 840 € |
| 2026-04-23 | Slovenské národné divadlo | Zmluva o spolupráci | 200 € |
| 2020-05-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | o poskytnutí finančného príspevkuv rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3Bpodľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplneníniektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
REMEDY s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35863480/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35863480/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35863480", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →