SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 DELit.sk, s. r. o.

  • IČO44141726
  • DIČ2022609743
  • IČ DPHSK2022609743
  • NACE6210

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 6210, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
3.76mil. €
↗ +26.1% YoY
EBITDA · 2024
1.75mil. €
Čistý zisk · 2024
1.6mil. €
Aktíva spolu
11.06mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 55k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 4M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 3.76 mil. € 1.75 mil. € 1.6 mil. € 11.06 mil. € RUZ závierka
2023 2.98 mil. € 1.38 mil. € 1.19 mil. € 9.66 mil. € RUZ závierka
2022 2.14 mil. € 1.11 mil. € 876k € 8.24 mil. € RUZ závierka
2021 1.74 mil. € 907k € 723k € 7.3 mil. € RUZ závierka
2020 2.24 mil. € 1.18 mil. € 920k € 7 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby3.76 M €2.98 M €2.14 M €1.74 M €2.24 M €2.56 M €
EBITDA1.75 M €1.38 M €1.11 M €907 tis. €1.18 M €1.22 M €
EBITDA marža46.5 %46.2 %51.8 %52 %52.5 %47.7 %
Čistý zisk1.60 M €1.19 M €876 tis. €723 tis. €920 tis. €961 tis. €
Aktíva spolu11.06 M €9.66 M €8.24 M €7.30 M €7.00 M €6.12 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Hanák
Od 2022-10-15
IA
Konateľ
Ing. Alena Hanáková
Od 2008-04-30
PH
Konateľ
Peter Hanák
Od 2008-04-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Hanák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-04-30 2022-10-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DELit.sk, s. r. o.RPO
Sídlo
Sputniková 15
Vznik
2008-04-30 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44141726RPO
DIČ
2022609743FS
IČ DPH
SK2022609743 · aktívneFS
NACE
6210
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1983300000002301976591FS
Bankové účty
6 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 55k € celková hodnota 2025-09-09 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-09-09 Slovenská záručná a rozvojová banka, a.s. Zmluva o poskytovaní konzultačných a poradenských služieb v oblasti informačných technológií 55k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DELit.sk, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44141726/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44141726/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44141726",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →