SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Han-mont, s.r.o.
- IČO50098161
- DIČ2120198047
- IČ DPHSK2120198047
- NACE3314 · Oprava elektr.prístrojov
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Bolešov, SK. Pôsobí v odvetví Oprava elektr.prístrojov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
289k €
Zisk 14k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
289k €
↘ -11.5% YoY
EBITDA · 2024
23k €
Čistý zisk · 2024
14k €
Aktíva spolu
146k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
80
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 289k € | 23k € | 14k € | 146k € | RUZ závierka |
| 2023 | 327k € | 20k € | 11k € | 119k € | RUZ závierka |
| 2022 | 352k € | 32k € | 24k € | 117k € | RUZ závierka |
| 2021 | 241k € | 22k € | 14k € | 83k € | RUZ závierka |
| 2020 | 55k € | 15k € | 10k € | 70k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 289 tis. € | 327 tis. € | 352 tis. € | 241 tis. € | 55 tis. € | 67 tis. € |
| EBITDA | 23 tis. € | 20 tis. € | 32 tis. € | 22 tis. € | 15 tis. € | 7 tis. € |
| EBITDA marža | 8.1 % | 6 % | 9.2 % | 8.9 % | 27.2 % | 10.6 % |
| Čistý zisk | 14 tis. € | 11 tis. € | 24 tis. € | 14 tis. € | 10 tis. € | 969 € |
| Aktíva spolu | 146 tis. € | 119 tis. € | 117 tis. € | 83 tis. € | 70 tis. € | 25 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Hanák
VH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Hanák
PH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Hanák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Michal Hanák | Konateľ | 2016-01-21 | — |
| Peter Hanák | Konateľ | 2016-01-21 | — |
| Vladimír Hanák | Konateľ | 2016-01-21 | — |
| Michal Hanák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-01-21 | 2023-05-23 |
| Peter Hanák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-01-21 | 2022-05-16 |
| Vladimír Hanák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-01-21 | 2023-05-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Han-mont, s.r.o.RPO
Sídlo
Bolešov 386
Vznik
2016-01-21 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50098161RPO
DIČ
2120198047FS
IČ DPH
SK2120198047 · aktívneFS
NACE
3314 · Oprava elektr.prístrojov
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Bolešov
Krajina
SK
IBAN
SK0502000000003606479451FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Han-mont, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50098161/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50098161/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50098161", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →