SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 Rödl Advokáti, s. r. o.

  • IČO36855707
  • DIČ2022506365
  • IČ DPHSK2022506365
  • NACE6910 · Právne činnosti

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré mesto, SK. Pôsobí v odvetví Právne činnosti.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.33mil. €
↘ -1.3% YoY
EBITDA · 2024
466k €
Čistý zisk · 2024
364k €
Aktíva spolu
731k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 1 205 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 65 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 527k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.33 mil. € 466k € 364k € 731k € RUZ závierka
2023 1.35 mil. € 423k € 330k € 732k € RUZ závierka
2022 1.45 mil. € 510k € 375k € 823k € RUZ závierka
2021 1.31 mil. € 501k € 369k € 748k € RUZ závierka
2020 1.15 mil. € 476k € 361k € 668k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.33 M €1.35 M €1.45 M €1.31 M €1.15 M €1.23 M €
EBITDA466 tis. €423 tis. €510 tis. €501 tis. €476 tis. €504 tis. €
EBITDA marža35 %31.4 %35.1 %38.1 %41.3 %41 %
Čistý zisk364 tis. €330 tis. €375 tis. €369 tis. €361 tis. €381 tis. €
Aktíva spolu731 tis. €732 tis. €823 tis. €748 tis. €668 tis. €725 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Maroš Tóth, MBA
Od 2022-08-02
PD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Prof. Dr. Christian Rödl
Od 2022-08-02
JM
Konateľ
JUDr. Maroš Tóth, MBA
Od 2008-01-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Prof. Dr. Christian Rödl Konateľ 2008-01-01
JUDr. Maroš Tóth, MBA Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-01-08 2022-08-01
Prof. Dr. Christian Rödl Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-01-08 2022-08-01
Dr. Christian Rödl Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-01-01 2019-01-07
Dr. Christian Rödl Konateľ 2008-01-01 2019-01-07
JUDr. Maroš Tóth Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-01-01 2019-01-07
JUDr. Maroš Tóth Konateľ 2008-01-01 2019-01-07
Prof. Dr. Christian Rödl Konateľ 2008-01-01 2022-08-01

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Rödl Advokáti, s. r. o.RPO
Sídlo
Landererova 12
Vznik
2008-01-01 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36855707RPO
DIČ
2022506365FS
IČ DPH
SK2022506365 · aktívneFS
NACE
6910 · Právne činnosti
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré mesto
Krajina
SK
IBAN
SK1411110000001423567011FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Rödl Advokáti, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36855707/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36855707/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36855707",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →