SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Rödl Outsourcing, s. r. o.

  • IČO31346707
  • DIČ2020301624
  • IČ DPHSK2020301624
  • NACE6920 · Účtovnícke činnosti

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.69 mil. € Zisk 195k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.69mil. €
↗ +7.4% YoY
EBITDA · 2024
300k €
Čistý zisk · 2024
195k €
Aktíva spolu
1.06mil. €
Zamestnanci
25–49
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 65 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 613k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.69 mil. € 300k € 195k € 1.06 mil. € RUZ závierka
2023 1.57 mil. € 261k € 169k € 941k € RUZ závierka
2022 1.53 mil. € 251k € 165k € 706k € RUZ závierka
2021 1.36 mil. € 215k € 147k € 574k € RUZ závierka
2020 1.33 mil. € 240k € 163k € 614k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.69 M €1.57 M €1.53 M €1.36 M €1.33 M €1.43 M €
EBITDA300 tis. €261 tis. €251 tis. €215 tis. €240 tis. €202 tis. €
EBITDA marža17.8 %16.6 %16.3 %15.8 %18 %14.2 %
Čistý zisk195 tis. €169 tis. €165 tis. €147 tis. €163 tis. €140 tis. €
Aktíva spolu1.06 M €941 tis. €706 tis. €574 tis. €614 tis. €611 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ID
Konateľ
Ing. Dajana Summerová
Od 2022-09-01
PD
Konateľ
Prof. Dr. Christian Rödl
Od 2012-09-28
RJ
Konateľ
RSDr. Ján Beleš
Od 2014-09-01
Do 2022-08-31

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
RSDr. Ján Beleš Konateľ 2014-09-01 2022-09-07
Prof. Dr. Christian Rödl Konateľ 2012-09-28 2022-07-13
Jens Jungmann Konateľ 2010-12-15 2012-11-16
Jens Jungmann Konateľ 2010-12-15 2012-09-28
Jens Jungmann Konateľ 2010-12-15 2011-02-24
Margareta Brauns Konateľ 2001-09-04 2004-06-09
Margareta Sovova Konateľ 2001-01-17 2003-01-31
Margareta Sovova Konateľ 2001-01-17 2004-06-16
André Scholz Konateľ 2000-02-22 2004-06-09

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Rödl Outsourcing, s. r. o.RPO
Sídlo
Landererova 12
Vznik
1993-04-08 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31346707RPO
DIČ
2020301624FS
IČ DPH
SK2020301624 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK3111000000002626844239FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Rödl Outsourcing, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31346707/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31346707/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31346707",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →