SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 HoplaLand s.r.o.

  • IČO46096027
  • DIČ2023231155
  • IČ DPHSK2023231155
  • NACE9311 · Prevádzka šport.zar.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Prevádzka šport.zar..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 96/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
596k €
↗ +1.0% YoY
EBITDA · 2024
131k €
Čistý zisk · 2024
110k €
Aktíva spolu
296k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A+· 96/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 65 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 216k 433k 655k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 596k € 131k € 110k € 296k € RUZ závierka
2023 590k € 83k € 56k € 238k € RUZ závierka
2022 480k € 74k € 37k € 250k € RUZ závierka
2021 120k € -44k € -139k € 285k € RUZ závierka
2020 222k € -18k € -96k € 296k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby596 tis. €590 tis. €480 tis. €120 tis. €222 tis. €634 tis. €
EBITDA131 tis. €83 tis. €74 tis. €-44 tis. €-18 tis. €29 tis. €
EBITDA marža22 %14 %15.5 %-36.5 %-8.1 %4.6 %
Čistý zisk110 tis. €56 tis. €37 tis. €-139 tis. €-96 tis. €-65 tis. €
Aktíva spolu296 tis. €238 tis. €250 tis. €285 tis. €296 tis. €341 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Zuzana Tóthová
Od 2022-08-16
JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Maroš Tóth, MBA
Od 2021-03-05
JM
Konateľ
JUDr. Maroš Tóth, MBA
Od 2021-03-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Zuzana Tóthová Konateľ 2012-01-20
Ing. Dana Filková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-02-20 2021-03-04
Ing. Zuzana Tóthová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-02-20 2022-08-15
Dana Filková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-01-27 2020-02-19
Ing. Zuzana Tóthová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-01-27 2020-02-19
Dana Filková Konateľ 2012-01-20 2020-02-19
Ing. Dana Filková Konateľ 2012-01-20 2021-03-04
Ing. Dana Filková Konateľ 2012-01-20 2021-03-05
Ing. Zuzana Tóthová Konateľ 2012-01-20 2020-02-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
HoplaLand s.r.o.RPO
Sídlo
Landererova 12
Vznik
2011-03-30 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46096027RPO
DIČ
2023231155FS
IČ DPH
SK2023231155 · aktívneFS
NACE
9311 · Prevádzka šport.zar.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK3909000000005049776718FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-12-21 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 2 602 €
2020-08-20 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava o poskytnutí finančného príspevkuv rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3Bpodľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplneníniektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2020-05-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HoplaLand s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46096027/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46096027/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46096027",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →