AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 ZTS-OTS, a.s.

  • IČO36302457
  • DIČ2020114602
  • IČ DPHSK2020114602
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Akciová spoločnosť, registrovaná 1998, so sídlom v Dubnica nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 7.89 mil. € Zisk 1.02 mil. €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
7.89mil. €
↗ +70.5% YoY
EBITDA · 2025
1.84mil. €
Čistý zisk · 2025
1.02mil. €
Aktíva spolu
10.37mil. €
Zamestnanci
25–49
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 6M 9M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 7.89 mil. € 1.84 mil. € 1.02 mil. € 10.37 mil. € RUZ závierka
2024 4.63 mil. € 1.25 mil. € 796k € 8.77 mil. € RUZ závierka
2023 2.62 mil. € 709k € 189k € 7.94 mil. € RUZ závierka
2022 4.58 mil. € 1.5 mil. € 971k € 7.34 mil. € RUZ závierka
2021 1.86 mil. € 287k € 19k € 6.42 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby7.89 M €4.63 M €2.62 M €4.58 M €1.86 M €2.56 M €
EBITDA1.84 M €1.25 M €709 tis. €1.50 M €287 tis. €421 tis. €
EBITDA marža23.3 %26.9 %27.1 %32.8 %15.5 %16.5 %
Čistý zisk1.02 M €796 tis. €189 tis. €971 tis. €19 tis. €115 tis. €
Aktíva spolu10.37 M €8.77 M €7.94 M €7.34 M €6.42 M €6.01 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Predseda predstavenstva
Ing. Milan Mutala
Od 2025-07-01
ID
Člen dozorného orgánu
Ing. Dana Mutalová
Od 2024-03-15
IE
Člen dozorného orgánu
Ing. Erika Mutalová
Od 2024-03-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Valéria Čepelová Člen dozorného orgánu 2024-03-15
Dušan Mutala Predseda predstavenstva 2024-03-15 2025-07-01
Dušan Mutala Predseda predstavenstva 2024-03-15 2025-07-07
Ing. Valeria Čepelová Člen dozorného orgánu 2018-10-29 2024-03-15
Ing. Valeria Čepelová Člen dozorného orgánu 2018-10-29 2024-03-22
Dušan Mutala predseda 2016-07-26 2024-03-15
Dušan Mutala predseda 2016-07-26 2024-03-22
Dušan Mutala člen predstavenstva 2015-06-17 2016-07-26
Dušan Mutala člen predstavenstva 2015-06-17 2016-07-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Milan Mutala
od 2017-07-28
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ZTS-OTS, a.s.RPO
Sídlo
Dukelská štvrť 4057/23
Vznik
1998-02-11 · 28 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36302457RPO
DIČ
2020114602FS
IČ DPH
SK2020114602 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Dubnica nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK0575000000000311337073FS
Bankové účty
6 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2011-06-16 ÚIA Kúpna zmluva č. 2011/256 na dodanie náhradných dielov do bojových vozidiel pechoty BVP-1,2 113k €
2013-11-18 Akvizičná agentúra Kúpna zmluva č.2013/271 - Náhradné diely do bojovej pásovej a kolesovej techniky 23k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ZTS-OTS, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36302457/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36302457/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36302457",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →