🇸🇰 Akciová spoločnosť · Dubnica nad Váhom · SK
Ťažké strojárstvo, a.s.
IČO31588549DIČ2020436517IČ DPHSK2020436517LEI097900CAKA0000186409NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.EST.1993 · 33r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1003–4 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
160k €
↘ -23.6% YoY
EBITDA · 2024
9 676 €
Čistý zisk · 2024
-16k €
Aktíva spolu
262k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Ťažké strojárstvo, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 160k € | 9 676 € | -16k € | 262k € | RUZ závierka |
| 2023 | 209k € | 31k € | 7 627 € | 273k € | RUZ závierka |
| 2022 | 133k € | -5 415 € | -28k € | 290k € | RUZ závierka |
| 2021 | 97k € | 4 339 € | -19k € | 298k € | RUZ závierka |
| 2020 | 99k € | 2 670 € | -23k € | 311k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 160 tis. € | 209 tis. € | 133 tis. € | 97 tis. € | 99 tis. € | 140 tis. € |
| EBITDA | 10 tis. € | 31 tis. € | -5 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | 5 tis. € |
| EBITDA marža | 6.1 % | 15.1 % | -4.1 % | 4.5 % | 2.7 % | 3.8 % |
| Čistý zisk | -16 tis. € | 8 tis. € | -28 tis. € | -19 tis. € | -23 tis. € | -27 tis. € |
| Aktíva spolu | 262 tis. € | 273 tis. € | 290 tis. € | 298 tis. € | 311 tis. € | 310 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IE
Člen dozorného orgánu
Ing. Erika Mutalová
IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. Jozef Chrenko
IJ
Predseda predstavenstva
Ing. Jozef Lalinský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Marián Komárek | Člen dozorného orgánu | 2021-06-29 | — |
| Bc. Andrea Lalinská | Predseda | 2019-06-07 | 2021-06-29 |
| Bc. Andrea Lalinská | Predseda | 2019-06-07 | 2021-07-30 |
| Ing. Alexander Wolf | Člen dozorného orgánu | 2019-06-07 | 2021-07-30 |
| Ing. Alexander Wolf | Člen dozorného orgánu | 2019-06-07 | 2021-05-08 |
| Ing. Erika Mutalová | Člen dozorného orgánu | 2019-06-07 | 2024-06-25 |
| Ing. Erika Mutalová | Člen dozorného orgánu | 2019-06-07 | 2024-07-30 |
| Ing. Jozef Chrenko | Člen dozorného orgánu | 2019-06-07 | 2024-07-30 |
| Ing. Jozef Chrenko | Člen dozorného orgánu | 2019-06-07 | 2024-06-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Ťažké strojárstvo, a.s.RPO
Sídlo
Továrenská ulica 1413
Vznik
1993-07-07 · 33 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
31588549RPO
DIČ
2020436517FS
IČ DPH
SK2020436517 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000186409GLEIF
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Dubnica nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK4409000000000362887948FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31588549/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31588549/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31588549", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.