🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · SK

GastroMarket - Linorex s.r.o.

IČO00604127DIČ2020292714IČ DPHSK2020292714NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchodEST.1991 · 35r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 93/10010–19 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 93/100
A+
93/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.62mil. €
↗ +9.7% YoY
EBITDA · 2025
134k €
Čistý zisk · 2025
49k €
Aktíva spolu
3.09mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
5
Σ 288k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 75
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GastroMarket - Linorex s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 4M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.62 mil. € 134k € 49k € 3.09 mil. € RUZ závierka
2024 3.3 mil. € 97k € 14k € 2.75 mil. € RUZ závierka
2023 3.33 mil. € 239k € 121k € 2.7 mil. € RUZ závierka
2022 3.42 mil. € 230k € 115k € 2.59 mil. € RUZ závierka
2021 4.01 mil. € 286k € 149k € 2.64 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.62 M €3.30 M €3.33 M €3.42 M €4.01 M €3.98 M €
EBITDA134 tis. €97 tis. €239 tis. €230 tis. €286 tis. €253 tis. €
EBITDA marža3.7 %3 %7.2 %6.7 %7.1 %6.4 %
Čistý zisk49 tis. €14 tis. €121 tis. €115 tis. €149 tis. €138 tis. €
Aktíva spolu3.09 M €2.75 M €2.70 M €2.59 M €2.64 M €2.52 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 288k € celková hodnota 2025-12-11 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-05-12 Ministerstvo obrany SR Kúpna zmluva 143k €
2025-01-08 Mestská časť Bratislava - Devínska Nová Ves Kúpna zmluva - Zariadenie kuchyne materskej školy 96k €
2020-10-05 Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika Rámcová dohoda 68k €
2024-01-11 Akadémia Policajného zboru v Bratislave Zmluva o dielo 48k €
2020-11-02 Mestská časť Bratislava - Vrakuňa Kúpna zmluva 23k €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dipl.Ing. Stefan Matucha
Od 2022-05-11
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Martin Beke
Od 2022-05-11
DS
Konateľ
Dipl.Ing. Stefan Matucha
Od 2007-08-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Dipl.Ing. Stefan Matucha Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-12-15 2022-05-10
Dipl.Ing. Stefan Matucha Konateľ 2007-08-01 2017-06-01
Stefan Matucha Konateľ 2007-08-01 2015-12-14
Stefan Matucha Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-08-20 2015-12-14
Štefan Sedlák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-08-20 2013-07-23
Štefan Sedlák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-04-25 2005-08-19
Štefan Sedlák Konateľ 2002-02-20 2013-03-01
Štefan Sedlák Konateľ 2002-02-20 2013-07-23
Jozef Sedlák Konateľ 1996-10-01 2002-02-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Stefan Matucha
od 2017-06-30
Stefan Matucha
od 2017-01-31 · do 2017-06-30
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
GastroMarket - Linorex s.r.o.RPO
Sídlo
Opletalova 7354
Vznik
1991-01-14 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
00604127RPO
DIČ
2020292714FS
IČ DPH
SK2020292714 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves
Krajina
SK
IBAN
AT873207300003175775FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/00604127/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/00604127/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "00604127",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.