SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 LUMAL s. r. o.
- IČO53719468
- DIČ2121479591
- IČ DPHSK2121479591
- NACE8130 · Čin.súv.s krajin.úpravou
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2021, so sídlom v Drienica, SK. Pôsobí v odvetví Čin.súv.s krajin.úpravou.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 91/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
328k €
↗ +14.3% YoY
EBITDA · 2025
93k €
Čistý zisk · 2025
36k €
Aktíva spolu
355k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2021
· 5 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
244 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
40
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 328k € | 93k € | 36k € | 355k € | RUZ závierka |
| 2024 | 287k € | 62k € | 25k € | 239k € | RUZ závierka |
| 2023 | 154k € | 27k € | 1 877 € | 169k € | RUZ závierka |
| 2022 | 90k € | 11k € | 150 € | 115k € | RUZ závierka |
| 2021 | 99k € | 12k € | 5 389 € | 106k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 328 tis. € | 287 tis. € | 154 tis. € | 90 tis. € | 99 tis. € |
| EBITDA | 93 tis. € | 62 tis. € | 27 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| EBITDA marža | 28.4 % | 21.5 % | 17.6 % | 12.3 % | 12.5 % |
| Čistý zisk | 36 tis. € | 25 tis. € | 2 tis. € | 150 € | 5 tis. € |
| Aktíva spolu | 355 tis. € | 239 tis. € | 169 tis. € | 115 tis. € | 106 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ML
Konateľ
Matúš Lukáč
ML
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Matúš Lukáč
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Matúš Lukáč
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
LUMAL s. r. o.RPO
Sídlo
221
Vznik
2021-05-01 · 5 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53719468RPO
DIČ
2121479591FS
IČ DPH
SK2121479591 · aktívneFS
NACE
8130 · Čin.súv.s krajin.úpravou
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Drienica
Krajina
SK
Web
IBAN
SK9402000000004446804757FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LUMAL s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/53719468/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/53719468/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "53719468", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →