SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Undercity s. r. o.
- IČO52779483
- DIČ2121177850
- IČ DPHSK2121177850
- NACE7721 · Prenájom šport.potrieb
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2020, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom šport.potrieb, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
C · 61/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
213k €
Zisk 3 105 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
213k €
↘ -33.7% YoY
EBITDA · 2024
13k €
Čistý zisk · 2024
3 105 €
Aktíva spolu
100k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
1
Σ 41 €
Kredit
C· 61/100
Vznik
2020
· 6 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
61 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
48
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 213k € | 13k € | 3 105 € | 100k € | RUZ závierka |
| 2023 | 322k € | 14k € | 7 441 € | 128k € | RUZ závierka |
| 2022 | 218k € | 1 887 € | 338 € | 75k € | RUZ závierka |
| 2021 | 40k € | 164 € | 69 € | 43k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 213 tis. € | 322 tis. € | 218 tis. € | 40 tis. € |
| EBITDA | 13 tis. € | 14 tis. € | 2 tis. € | 164 € |
| EBITDA marža | 6.2 % | 4.3 % | 0.9 % | 0.4 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 7 tis. € | 338 € | 69 € |
| Aktíva spolu | 100 tis. € | 128 tis. € | 75 tis. € | 43 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
KT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Karin Turkovičová
ML
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Matúš Lukáč
ML
Konateľ
Matúš Lukáč
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Adrián Vida | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-10-13 | 2022-12-30 |
| Adrián Vida | Konateľ | 2021-09-21 | 2022-12-30 |
| Adrián Vida | Konateľ | 2021-09-21 | 2022-11-30 |
| Jozef Malacký | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-04-10 | 2021-10-12 |
| Michal Dúžek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-04-10 | 2021-10-12 |
| Pavel Uher | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-04-10 | 2021-10-12 |
| Samuel Gluch | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-04-10 | 2021-10-12 |
| Michal Dúžek | Konateľ | 2020-03-03 | 2021-09-21 |
| Michal Dúžek | Konateľ | 2020-03-03 | 2021-10-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Undercity s. r. o.RPO
Sídlo
Miletičova 17/B
Vznik
2020-02-07 · 6 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52779483RPO
DIČ
2121177850FS
IČ DPH
SK2121177850 · aktívneFS
NACE
7721 · Prenájom šport.potrieb
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK6411000000002948082716FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-12-30 | Mesto Šamorín | Dohoda o využívaní a vyučtovaní množstvového zberu za komunálny odpad a drobné stavebné odpady č.3220099823 | 41 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Undercity s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52779483/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52779483/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52779483", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →