SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 HNL SLOVAKIA, s. r. o.
- IČO53320077
- DIČ2121350495
- IČ DPHSK2121350495
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2020, so sídlom v Sabinov, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 86/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.13mil. €
↗ +21.5% YoY
EBITDA · 2024
-30k €
Čistý zisk · 2024
-47k €
Aktíva spolu
449k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 3 406 €
Kredit
A· 86/100
Vznik
2020
· 6 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
48
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.13 mil. € | -30k € | -47k € | 449k € | RUZ závierka |
| 2023 | 926k € | 9 558 € | 1 010 € | 399k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.58 mil. € | 104k € | 74k € | 391k € | RUZ závierka |
| 2021 | 170k € | 5 069 € | 5 069 € | 15k € | RUZ závierka |
| 2020 | 31k € | 9 502 € | 9 502 € | 16k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.13 M € | 926 tis. € | 1.58 M € | 170 tis. € | 31 tis. € |
| EBITDA | -30 tis. € | 10 tis. € | 104 tis. € | 5 tis. € | 10 tis. € |
| EBITDA marža | -2.7 % | 1 % | 6.6 % | 3 % | 30.2 % |
| Čistý zisk | -47 tis. € | 1 tis. € | 74 tis. € | 5 tis. € | 10 tis. € |
| Aktíva spolu | 449 tis. € | 399 tis. € | 391 tis. € | 15 tis. € | 16 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
BD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bc. Diana Vavreková
RŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Richard Šimon
BD
Konateľ
Bc. Diana Vavreková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Richard Šimon | Konateľ | 2020-10-20 | — |
| Diana Šimonová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-02-19 | 2023-11-03 |
| Diana Šimonová | Konateľ | 2022-01-28 | 2023-11-03 |
| Mária Šimonová | Konateľ | 2020-10-20 | 2022-02-18 |
| Mária Šimonová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-10-20 | 2022-02-18 |
| Mária Šimonová | Konateľ | 2020-10-20 | 2022-01-28 |
| Richard Šimon | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-10-20 | 2022-02-18 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
HNL SLOVAKIA, s. r. o.RPO
Sídlo
Hollého 296/20
Vznik
2020-10-20 · 6 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53320077RPO
DIČ
2121350495FS
IČ DPH
SK2121350495 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Sabinov
Krajina
SK
IBAN
SK9309000000005174852396FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-06-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 | 3 406 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HNL SLOVAKIA, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/53320077/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/53320077/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "53320077", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →