SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ŠIMONTEX, s. r. o.
- IČO47492210
- DIČ2023906291
- IČ DPHSK2023906291
- NACE1392 · Výroba posteľ.bielizne
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Jakubovany, SK. Pôsobí v odvetví Výroba posteľ.bielizne, 12 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A · 84/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
379k €
Zisk 902 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
379k €
↘ -29.2% YoY
EBITDA · 2025
21k €
Čistý zisk · 2025
902 €
Aktíva spolu
166k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
12
Σ 210k €
Kredit
A· 84/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
2 886 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
440 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
84 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 379k € | 21k € | 902 € | 166k € | RUZ závierka |
| 2024 | 535k € | 17k € | -8 186 € | 165k € | RUZ závierka |
| 2023 | 599k € | -2 632 € | -22k € | 248k € | RUZ závierka |
| 2022 | 588k € | 28k € | 6 912 € | 295k € | RUZ závierka |
| 2021 | 712k € | 37k € | 19k € | 316k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 379 tis. € | 535 tis. € | 599 tis. € | 588 tis. € | 712 tis. € | 251 tis. € |
| EBITDA | 21 tis. € | 17 tis. € | -3 tis. € | 28 tis. € | 37 tis. € | 34 tis. € |
| EBITDA marža | 5.4 % | 3.2 % | -0.4 % | 4.8 % | 5.2 % | 13.6 % |
| Čistý zisk | 902 € | -8 tis. € | -22 tis. € | 7 tis. € | 19 tis. € | 22 tis. € |
| Aktíva spolu | 166 tis. € | 165 tis. € | 248 tis. € | 295 tis. € | 316 tis. € | 214 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
RŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Richard Šimon
RŠ
Konateľ
Richard Šimon
RŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Richard Šimon
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Richard Šimon
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ŠIMONTEX, s. r. o.RPO
Sídlo
94
Vznik
2013-10-25 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47492210RPO
DIČ
2023906291FS
IČ DPH
SK2023906291 · aktívneFS
NACE
1392 · Výroba posteľ.bielizne
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Jakubovany
Krajina
SK
IBAN
SK0211000000002944072203FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-03-18 | Ústav na výkon trestu odňatia slobody Želiezovce | Rámcová dohoda | 77k € |
| 2022-03-18 | Ústav na výkon trestu odňatia slobody Želiezovce | Rámcová dohoda | 36k € |
| 2022-04-04 | NsP Sv. Jakuba, n.o., Bardejov | Kúpna zmluva | 18k € |
| 2017-08-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 odst. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z.z. v rámci NP "Praxou k zamestnaniu | 17k € |
| 2022-10-03 | Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice | Rámcová dohoda | 15k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ŠIMONTEX, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47492210/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47492210/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47492210", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →