SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Dolan s.r.o.
- IČO53301889
- DIČ2121338043
- NACE1611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2020, so sídlom v Spišský Hrhov, SK. Pôsobí v odvetví 1611, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
C · 69/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
9 807 €
Zisk 1 227 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
9 807 €
↗ +1071.7% YoY
EBITDA · 2025
1 664 €
Čistý zisk · 2025
1 227 €
Aktíva spolu
7 959 €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
2
Σ 14k €
Kredit
C· 69/100
Vznik
2020
· 6 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
1 562 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
69 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
48
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 807 € | 1 664 € | 1 227 € | 7 959 € | RUZ závierka |
| 2024 | 837 € | 61 € | -435 € | 5 974 € | RUZ závierka |
| 2023 | 18k € | 345 € | 249 € | 6 146 € | RUZ závierka |
| 2022 | 10k € | 386 € | 218 € | 9 258 € | RUZ závierka |
| 2021 | 11k € | 353 € | 286 € | 7 455 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 10 tis. € | 837 € | 18 tis. € | 10 tis. € | 11 tis. € | 2 tis. € |
| EBITDA | 2 tis. € | 61 € | 345 € | 386 € | 353 € | 420 € |
| EBITDA marža | 17 % | 7.3 % | 2 % | 3.7 % | 3.1 % | 16.9 % |
| Čistý zisk | 1 tis. € | -435 € | 249 € | 218 € | 286 € | 354 € |
| Aktíva spolu | 8 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | 9 tis. € | 7 tis. € | 14 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Miroslava Kovaliková
MM
Konateľ
Mgr. Miroslava Kovaliková
MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslava Dolanská
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Miroslava Dolanská | Konateľ | 2020-09-30 | 2024-09-12 |
| Miroslava Dolanská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-09-30 | 2022-05-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
Dolan s.r.o.RPO
Sídlo
Jesenná 71/9
Vznik
2020-09-30 · 6 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53301889RPO
DIČ
2121338043FS
NACE
1611
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Spišský Hrhov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-10-06 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 | 14k € |
| 2024-09-17 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | Dohoda – NP Finančné stimuly – Práca na skúšku | 848 € |
| 2020-10-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | D O H O D A o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci projektu „Pracuj, zmeň svoj život“- Aktivita č. 3 Podpora zamestnávania UoZ – Opatrenie č. 2 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Dolan s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/53301889/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/53301889/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "53301889", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →