SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MVM Group, s.r.o.

  • IČO36603562
  • DIČ2022133454
  • IČ DPHSK2022133454
  • NACE4335

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Spišský Hrhov, SK. Pôsobí v odvetví 4335, 16 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
77k €
↗ +4.5% YoY
EBITDA · 2025
-69k €
Čistý zisk · 2025
-71k €
Aktíva spolu
212k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
16
Σ 101k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 48k 96k 145k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 77k € -69k € -71k € 212k € RUZ závierka
2024 73k € -30k € 657 € 284k € RUZ závierka
2023 122k € 4 026 € 728 € 207k € RUZ závierka
2022 132k € -39k € -3 839 € 164k € RUZ závierka
2021 80k € -9 285 € 1 106 € 118k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby77 tis. €73 tis. €122 tis. €132 tis. €80 tis. €115 tis. €
EBITDA-69 tis. €-30 tis. €4 tis. €-39 tis. €-9 tis. €-24 tis. €
EBITDA marža-89.5 %-41.3 %3.3 %-29.8 %-11.6 %-21.2 %
Čistý zisk-71 tis. €657 €728 €-4 tis. €1 tis. €-914 €
Aktíva spolu212 tis. €284 tis. €207 tis. €164 tis. €118 tis. €117 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Miroslava Kovaliková
Od 2024-09-13
MM
Konateľ
Mgr. Miroslava Kovaliková
Od 2019-06-20
MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslava Dolanská
Od 2021-09-14
Do 2024-09-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Miroslava Dolanská Konateľ 2019-06-20 2024-09-12
Mgr. Janka Dolanská Konateľ 2006-02-16 2019-07-01
Mgr. Janka Dolanská Konateľ 2006-02-16 2019-06-20
Mgr. Janka Dolanská Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-02-16 2021-09-13
PaedDr. Michal Smetanka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-02-16 2007-06-25
PaedDr. Michal Smetanka Konateľ 2006-02-16 2007-03-15
PaedDr. Michal Smetanka Konateľ 2006-02-16 2007-06-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MVM Group, s.r.o.RPO
Sídlo
Jesenná 71/9
Vznik
2006-02-16 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36603562RPO
DIČ
2022133454FS
IČ DPH
SK2022133454 · aktívneFS
NACE
4335
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Spišský Hrhov
Krajina
SK
IBAN
SK0509000000005174234053FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
16 zmlúv 101k € celková hodnota 2025-11-17 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-12-12 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 061PO540048 50k €
2018-10-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Cesta na trh práce 2“- Opatrenie č. 1 39k €
2017-05-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z 29k €
2020-07-01 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Cesta na trh práce 3“- Opatrenie č. 1 20k €
2019-06-20 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Cesta na trh práce 2“- Opatrenie č. 1 19k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MVM Group, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36603562/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36603562/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36603562",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →