SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 All Financials s. r. o.
- IČO52844625
- DIČ2121154200
- NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2020, so sídlom v Nové Zámky, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 80/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
36k €
Zisk 3 190 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
36k €
↗ +73.3% YoY
EBITDA · 2025
4 463 €
Čistý zisk · 2025
3 190 €
Aktíva spolu
10k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 80/100
Vznik
2020
· 6 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
80 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
48
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36k € | 4 463 € | 3 190 € | 10k € | RUZ závierka |
| 2024 | 21k € | 1 388 € | 1 037 € | 7 276 € | RUZ závierka |
| 2023 | 5 593 € | 217 € | 181 € | 6 140 € | RUZ závierka |
| 2022 | 5 365 € | 172 € | 115 € | 5 744 € | RUZ závierka |
| 2021 | 5 707 € | 287 € | 167 € | 5 547 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 36 tis. € | 21 tis. € | 6 tis. € | 5 tis. € | 6 tis. € | 3 tis. € |
| EBITDA | 4 tis. € | 1 tis. € | 217 € | 172 € | 287 € | 293 € |
| EBITDA marža | 12.3 % | 6.6 % | 3.9 % | 3.2 % | 5 % | 8.6 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 1 tis. € | 181 € | 115 € | 167 € | 242 € |
| Aktíva spolu | 10 tis. € | 7 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | 5 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Zoltán Szabó
IZ
Konateľ
Ing. Zoltán Szabó
IZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Zoltán Szabó
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Zoltán Szabó | Konateľ | 2020-01-01 | 2025-09-02 |
| Ing. Zoltán Szabó | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-01-01 | 2022-09-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
All Financials s. r. o.RPO
Sídlo
Komárňanská 4790/49
Vznik
2020-01-01 · 6 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52844625RPO
DIČ
2121154200FS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nové Zámky
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
All Financials s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52844625/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52844625/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52844625", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →