SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 RAFTYS SLOVAKIA, s.r.o.
- IČO35946318
- DIČ2022037589
- IČ DPHSK2022037589
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Nové Zámky, SK. Pôsobí v odvetví 4712.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 87/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
117k €
Zisk 8 117 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
117k €
↘ -85.8% YoY
EBITDA · 2025
25k €
Čistý zisk · 2025
8 117 €
Aktíva spolu
683k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 87/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
87 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 117k € | 25k € | 8 117 € | 683k € | RUZ závierka |
| 2024 | 826k € | 35k € | 13k € | 728k € | RUZ závierka |
| 2023 | 505k € | 35k € | 5 943 € | 543k € | RUZ závierka |
| 2022 | 990k € | 88k € | 47k € | 343k € | RUZ závierka |
| 2021 | 640k € | 65k € | 26k € | 134k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 117 tis. € | 826 tis. € | 505 tis. € | 990 tis. € | 640 tis. € | 108 tis. € |
| EBITDA | 25 tis. € | 35 tis. € | 35 tis. € | 88 tis. € | 65 tis. € | -38 tis. € |
| EBITDA marža | 21.2 % | 4.3 % | 6.9 % | 8.8 % | 10.2 % | -34.9 % |
| Čistý zisk | 8 tis. € | 13 tis. € | 6 tis. € | 47 tis. € | 26 tis. € | -67 tis. € |
| Aktíva spolu | 683 tis. € | 728 tis. € | 543 tis. € | 343 tis. € | 134 tis. € | 87 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Zoltán Szabó
IZ
Konateľ
Ing. Zoltán Szabó
IZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Zoltán Szabó
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Zoltán Szabó
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
RAFTYS SLOVAKIA, s.r.o.RPO
Sídlo
Komárňanská cesta 41
Vznik
2005-07-19 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35946318RPO
DIČ
2022037589FS
IČ DPH
SK2022037589 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nové Zámky
Krajina
SK
IBAN
SK5175000000004019442448FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RAFTYS SLOVAKIA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35946318/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35946318/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35946318", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →