SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SSG PROPERTY s. r. o.
- IČO52784231
- DIČ2121187167
- IČ DPHSK2121187167
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2020, so sídlom v Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 86/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
612k €
↘ -50.6% YoY
EBITDA · 2024
146k €
Čistý zisk · 2024
15k €
Aktíva spolu
2.25mil. €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 86/100
Vznik
2020
· 6 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
32 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
48
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 612k € | 146k € | 15k € | 2.25 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.24 mil. € | 122k € | 833 € | 2.28 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 610k € | 66k € | 327 € | 1.75 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 392k € | 46k € | 2 106 € | 1.65 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 117k € | 8 188 € | 1 442 € | 659k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 612 tis. € | 1.24 M € | 610 tis. € | 392 tis. € | 117 tis. € |
| EBITDA | 146 tis. € | 122 tis. € | 66 tis. € | 46 tis. € | 8 tis. € |
| EBITDA marža | 23.9 % | 9.9 % | 10.8 % | 11.8 % | 7 % |
| Čistý zisk | 15 tis. € | 833 € | 327 € | 2 tis. € | 1 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.25 M € | 2.28 M € | 1.75 M € | 1.65 M € | 659 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Dalibor Durmis
MD
Konateľ
Mgr. Dalibor Durmis
MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Dalibor Durmis
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Dalibor Durmis | Konateľ | 2020-02-21 | 2025-11-26 |
| Mgr. Dalibor Durmis | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-02-21 | 2021-01-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
SSG PROPERTY s. r. o.RPO
Sídlo
Hviezdna 2
Vznik
2020-02-21 · 6 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52784231RPO
DIČ
2121187167FS
IČ DPH
SK2121187167 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Krajina
SK
IBAN
SK0609000000005174198339FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-04-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ - Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SSG PROPERTY s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52784231/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52784231/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52784231", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →