🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Vyšný Skálnik · SK
BAVARIS FACILITY SERVICES s.r.o.
IČO45657084DIČ2023100288IČ DPHSK2023100288NACE8121 · Generál.čistenie budovEST.2010 · 16r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 95/10010–19 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 447 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 95/100
A+
95/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
6.53mil. €
↘ -4.4% YoY
EBITDA · 2024
312k €
Čistý zisk · 2024
62k €
Aktíva spolu
4.28mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
8
Σ 115k €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
447 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BAVARIS FACILITY SERVICES s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6.53 mil. € | 312k € | 62k € | 4.28 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 6.83 mil. € | 315k € | 71k € | 4.54 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 6.19 mil. € | 402k € | 154k € | 4.25 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 5.76 mil. € | 507k € | 190k € | 4.12 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 6.39 mil. € | 458k € | 127k € | 4.3 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 6.53 M € | 6.83 M € | 6.19 M € | 5.76 M € | 6.39 M € | 5.44 M € |
| EBITDA | 312 tis. € | 315 tis. € | 402 tis. € | 507 tis. € | 458 tis. € | 588 tis. € |
| EBITDA marža | 4.8 % | 4.6 % | 6.5 % | 8.8 % | 7.2 % | 10.8 % |
| Čistý zisk | 62 tis. € | 71 tis. € | 154 tis. € | 190 tis. € | 127 tis. € | 293 tis. € |
| Aktíva spolu | 4.28 M € | 4.54 M € | 4.25 M € | 4.12 M € | 4.30 M € | 3.60 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-08-13 | Slovak Business Agency | Zmluva o úvere číslo 01/2014/0010 | 50k € |
| 2025-11-28 | Záchranná služba Košice | Zmluva o poskytovaní služieb | 43k € |
| 2021-08-27 | Plemenárske služby Slovenskej republiky, štátny podnik | Zmluva o dielo č. 534_2021 na zhotovenie prác Renovácia vonkajšej fasády budovy Plemenárske služby SR, š.p. | 29k € |
| 2017-01-17 | Slovak Business Agency | Zmluva o úvere číslo 01/2016/0017 | 28k € |
| 2025-12-18 | Správa štátnych hmotných rezerv SR | Zmluva o poskytovaní upratovacích a čistiacich služieb č. 54/OMaVS/2025 | 23k € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MD
Konateľ
Mgr. Dalibor Durmis
MD
Konateľ
Mgr. Dalibor Durmis
MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Dalibor Durmis
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Dalibor Durmis
Dalibor Durmis
Dalibor Durmis
Dalibor Durmis
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
BAVARIS FACILITY SERVICES s.r.o.RPO
Sídlo
75
Vznik
2010-08-25 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45657084RPO
DIČ
2023100288FS
IČ DPH
SK2023100288 · aktívneFS
NACE
8121 · Generál.čistenie budov
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Vyšný Skálnik
Krajina
SK
IBAN
SK3509000000005131217990FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45657084/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45657084/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45657084", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.