🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Štúrovo · SK

VT-Service s.r.o.

IČO52667570DIČ2121111289IČ DPHSK2121111289NACE2751 · Výroba elektr.dom.zar.EST.2019 · 7r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 96/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 96/100
A+
96/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
632k €
↗ +71.3% YoY
EBITDA · 2025
105k €
Čistý zisk · 2025
69k €
Aktíva spolu
811k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 150 €
Kredit
A+· 96/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Stopa v CRZ 55
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VT-Service s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 229k 459k 695k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 632k € 105k € 69k € 811k € RUZ závierka
2024 369k € 120k € 74k € 525k € RUZ závierka
2023 540k € 179k € 123k € 546k € RUZ závierka
2022 528k € 115k € 78k € 546k € RUZ závierka
2021 584k € 226k € 171k € 451k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby632 tis. €369 tis. €540 tis. €528 tis. €584 tis. €397 tis. €
EBITDA105 tis. €120 tis. €179 tis. €115 tis. €226 tis. €184 tis. €
EBITDA marža16.6 %32.5 %33.1 %21.7 %38.7 %46.3 %
Čistý zisk69 tis. €74 tis. €123 tis. €78 tis. €171 tis. €141 tis. €
Aktíva spolu811 tis. €525 tis. €546 tis. €546 tis. €451 tis. €256 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 150 € celková hodnota 2023-03-31 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-03-31 Mestská knižnica v Štúrove Darovacia zmluva 150 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

TV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tibor Vincze
Od 2022-05-23
TV
Konateľ
Tibor Vincze
Od 2019-09-28
TV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tibor Vincze
Od 2019-09-28
Do 2022-05-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VT-Service s.r.o.RPO
Sídlo
Sobieskeho 1735/48
Vznik
2019-09-28 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52667570RPO
DIČ
2121111289FS
IČ DPH
SK2121111289 · aktívneFS
NACE
2751 · Výroba elektr.dom.zar.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Štúrovo
Krajina
SK
IBAN
SK1102000000004188999554FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52667570/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52667570/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52667570",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.