🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Kráľová nad Váhom · SK

Haskont s.r.o.

IČO36274551DIČ2022054837IČ DPHSK2022054837NACE7499EST.2005 · 21r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 89/1003–4 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 107 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 89/100
A
89/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
195k €
↗ +2.1% YoY
EBITDA · 2024
41k €
Čistý zisk · 2024
3 980 €
Aktíva spolu
251k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 107 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Haskont s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 71k 141k 214k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 195k € 41k € 3 980 € 251k € RUZ závierka
2023 191k € 47k € 19k € 224k € RUZ závierka
2022 164k € 8 873 € -3 217 € 189k € RUZ závierka
2021 148k € 26k € 4 886 € 191k € RUZ závierka
2020 146k € 27k € 8 507 € 196k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby195 tis. €191 tis. €164 tis. €148 tis. €146 tis. €148 tis. €
EBITDA41 tis. €47 tis. €9 tis. €26 tis. €27 tis. €36 tis. €
EBITDA marža21.1 %24.5 %5.4 %17.7 %18.7 %24.1 %
Čistý zisk4 tis. €19 tis. €-3 tis. €5 tis. €9 tis. €8 tis. €
Aktíva spolu251 tis. €224 tis. €189 tis. €191 tis. €196 tis. €171 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-02-21 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2011-04-13 Stredná odborná škola Policajného zboru Pezinok Zmluva o dielo-odborné skúšky a prehliadky hasiacich zariadení 6 000 €
2015-01-30 Ministerstvo vnútra SR, Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru Darovacia zmluva 100 €
2025-02-21 Základná škola, Školská 1699/23, Močenok Zmluva o spracúvaní osobných údajov medzi prevádzkovateľom a sprostredkovateľom 0 €
2022-11-18 Základná škola, Školská 1699/23, Močenok Zmluva o poverení spracúvaním osobných údajov 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

TV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tibor Vincze
Od 2022-08-05
AV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Alexandra Vinczeová
Od 2022-05-18
AV
Konateľ
Alexandra Vinczeová
Od 2005-08-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Tibor Vincze Konateľ 2005-08-16
Alexandra Vinczeová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-08-16 2022-05-17
Tibor Vincze Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-08-16 2022-08-04

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Tibor Vincze
od 2018-10-17 · do 2023-12-20
Alexandra Vinczeová
od 2018-10-17 · do 2023-12-20
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Haskont s.r.o.RPO
Sídlo
382
Vznik
2005-08-16 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36274551RPO
DIČ
2022054837FS
IČ DPH
SK2022054837 · aktívneFS
NACE
7499
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Kráľová nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK1475000000004028522896FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36274551/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36274551/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36274551",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.