AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Enhanced due diligence

🇸🇰 INCOM GROUP, a.s.

  • IČO52623513
  • DIČ2121121772
  • NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.

Akciová spoločnosť, registrovaná 2019, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin..

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit A · 80/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2025
-3 389 €
Čistý zisk · 2025
-4 029 €
Aktíva spolu
1.39mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 80/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Prepojené
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
80 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 0.0036300000000000004 0.007260000000000001 0.011000000000000001 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 -3 389 € -4 029 € 1.39 mil. € RUZ závierka
2024 -7 010 € 8 165 € 1.39 mil. € RUZ závierka
2023 -6 556 € 15k € 1.38 mil. € RUZ závierka
2022 -7 909 € 45k € 1.47 mil. € RUZ závierka
2021 -6 674 € 28k € 1.42 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby
EBITDA-3 tis. €-7 tis. €-7 tis. €-8 tis. €-7 tis. €-2 tis. €
EBITDA marža
Čistý zisk-4 tis. €8 tis. €15 tis. €45 tis. €28 tis. €14 tis. €
Aktíva spolu1.39 M €1.39 M €1.38 M €1.47 M €1.42 M €1.39 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AZ
Člen dozorného orgánu
Anna Zemanová
Od 2019-10-24
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Martin Dávidek, PhD.
Od 2019-10-24
IY
Predseda predstavenstva
Ing. Yuriy Zombor, MBA
Od 2019-10-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Katarína Malovičová Člen dozorného orgánu 2019-10-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
INCOM GROUP, a.s.RPO
Sídlo
Šancová 11C
Vznik
2019-10-24 · 7 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
52623513RPO
DIČ
2121121772FS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
INCOM GROUP, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52623513/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52623513/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52623513",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →