SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 UNIPLAST s.r.o.
- IČO35705698
- DIČ2020227099
- IČ DPHSK2020227099
- NACE4686
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 4686.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
6.97mil. €
↘ -38.7% YoY
EBITDA · 2025
-712k €
Čistý zisk · 2025
-819k €
Aktíva spolu
1.81mil. €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Prepojené
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
16 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.97 mil. € | -712k € | -819k € | 1.81 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 11.38 mil. € | 346k € | 208k € | 2.48 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 20.49 mil. € | 383k € | 242k € | 2.61 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 19.9 mil. € | 243k € | 124k € | 2.78 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 18.93 mil. € | 562k € | 327k € | 2.91 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 6.97 M € | 11.38 M € | 20.49 M € | 19.90 M € | 18.93 M € | 16.27 M € |
| EBITDA | -712 tis. € | 346 tis. € | 383 tis. € | 243 tis. € | 562 tis. € | 371 tis. € |
| EBITDA marža | -10.2 % | 3 % | 1.9 % | 1.2 % | 3 % | 2.3 % |
| Čistý zisk | -819 tis. € | 208 tis. € | 242 tis. € | 124 tis. € | 327 tis. € | 163 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.81 M € | 2.48 M € | 2.61 M € | 2.78 M € | 2.91 M € | 3.22 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anna Zemanová
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miroslav Novotný
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vlastimil Kolárik
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Alexandra Valašťanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-07-05 | — |
| Anna Zemanová | Konateľ | 1997-01-01 | — |
| Ing. Miroslav Novotný | Konateľ | 1997-01-01 | — |
| Ing. Vlastimil Kolárik | Konateľ | 1997-01-01 | — |
| JUDr. Alexandra Valašťanová | Konateľ | 1997-01-01 | — |
| Jozefína Vitková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-02-08 | 2012-06-20 |
| Anna Zemanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-04-23 | 2022-07-04 |
| Eduard Barok | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-04-23 | 2006-03-31 |
| Ing. Miroslav Novotný | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-04-23 | 2022-07-04 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
UNIPLAST s.r.o.RPO
Sídlo
Vajnorská 140
Vznik
1997-01-01 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35705698RPO
DIČ
2020227099FS
IČ DPH
SK2020227099 · aktívneFS
NACE
4686
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1975000000000326004773FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2011-10-04 | Ministerstvo hospodárstva SR | Kúpna zmluva | 61k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
UNIPLAST s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35705698/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35705698/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35705698", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →