SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Revoltapp s.r.o.
- IČO52292550
- DIČ2121000673
- IČ DPHSK2121000673
- NACE8210
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Košice - mestská časť Západ, SK. Pôsobí v odvetví 8210, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 86/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
152k €
Zisk 36k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
152k €
↘ -78.3% YoY
EBITDA · 2024
112k €
Čistý zisk · 2024
36k €
Aktíva spolu
477k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
3
Σ 21k €
Kredit
A· 86/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
56
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 152k € | 112k € | 36k € | 477k € | RUZ závierka |
| 2023 | 701k € | -4 026 € | -18k € | 413k € | RUZ závierka |
| 2022 | 71k € | 43k € | -13k € | 372k € | RUZ závierka |
| 2021 | 73k € | 37k € | -17k € | 357k € | RUZ závierka |
| 2020 | 106k € | 41k € | 3 451 € | 320k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 152 tis. € | 701 tis. € | 71 tis. € | 73 tis. € | 106 tis. € | 31 tis. € |
| EBITDA | 112 tis. € | -4 tis. € | 43 tis. € | 37 tis. € | 41 tis. € | 10 tis. € |
| EBITDA marža | 73.8 % | -0.6 % | 60.6 % | 50.9 % | 38.4 % | 32.3 % |
| Čistý zisk | 36 tis. € | -18 tis. € | -13 tis. € | -17 tis. € | 3 tis. € | 8 tis. € |
| Aktíva spolu | 477 tis. € | 413 tis. € | 372 tis. € | 357 tis. € | 320 tis. € | 76 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Stanislav Surmánek
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Petro
NJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Naďa Janísková Móricová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Peter Horník | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-20 | — |
| Martin Petro | Konateľ | 2019-03-28 | — |
| Ing. Stanislav Surmánek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-03-28 | 2023-01-26 |
| Martin Petro | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-03-28 | 2022-05-19 |
| Naďa Janísková Móricová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-03-28 | 2022-05-19 |
| Peter Horník | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-03-28 | 2022-05-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Revoltapp s.r.o.RPO
Sídlo
Považská 1969/40A
Vznik
2019-03-28 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52292550RPO
DIČ
2121000673FS
IČ DPH
SK2121000673 · aktívneFS
NACE
8210
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Západ
Krajina
SK
IBAN
SK2402000000005161125851FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-08-08 | Košice Región Turizmus | Zmluva o poskytnutí dotácie | 20k € |
| 2023-02-15 | Štátne divadlo Košice | ZMLUVA O KRÁTKODOBOM NÁJME PRIESTOROV HISTORICKEJ BUDOVY ŠTÁTNEHO DIVADLA KOŠICE KN č. 5_2023 | 1 142 € |
| 2023-10-31 | Košický samosprávny kraj | Dodatok č. 1 | 0 € |
| 2021-03-25 | Národné osvetové centrum | Zmluva o poskytnutí služieb | 0 € |
| 2020-11-19 | Národné osvetové centrum | Zmluva o poskytnutí služieb | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Revoltapp s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52292550/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52292550/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52292550", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →