🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Sládkovičovo · SK
Termálne kúpalisko Vincov les, s.r.o.
IČO36285226DIČ2022151153IČ DPHSK2022151153NACE9311 · Prevádzka šport.zar.EST.2006 · 20r.
Compliance · Enhanced due diligenceKredit · A+ · 100/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Enhanced due diligence
Jeden alebo viac mäkkých signálov spustilo rozšírenú previerku — preskúmaj pred onboardingom.
Prečo? Politicky exponovaná osoba v štatutári
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
858k €
↘ -28.0% YoY
EBITDA · 2025
145k €
Čistý zisk · 2025
43k €
Aktíva spolu
1.06mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
91
Σ 6 150 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Prepojené
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Termálne kúpalisko Vincov les, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 858k € | 145k € | 43k € | 1.06 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.19 mil. € | 408k € | 257k € | 1.07 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 889k € | 264k € | 151k € | 858k € | RUZ závierka |
| 2022 | 680k € | 167k € | 106k € | 607k € | RUZ závierka |
| 2021 | 524k € | 134k € | 77k € | 509k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 858 tis. € | 1.19 M € | 889 tis. € | 680 tis. € | 524 tis. € | 450 tis. € |
| EBITDA | 145 tis. € | 408 tis. € | 264 tis. € | 167 tis. € | 134 tis. € | 110 tis. € |
| EBITDA marža | 16.9 % | 34.3 % | 29.7 % | 24.6 % | 25.7 % | 24.3 % |
| Čistý zisk | 43 tis. € | 257 tis. € | 151 tis. € | 106 tis. € | 77 tis. € | 59 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.06 M € | 1.07 M € | 858 tis. € | 607 tis. € | 509 tis. € | 514 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-04-03 | Viktor Nadzam | Kúpna zmluva | 5 150 € |
| 2025-04-07 | Mesto Sládkovičovo | Zmluva o reklamnej spolupráci | 1 000 € |
| 2026-04-29 | FASTERUS, s.r.o. | Zmluva o nájme obytná bunka | 0 € |
| 2026-04-29 | FASTERUS, s.r.o. | Podnájomná zmluva | 0 € |
| 2026-04-29 | P-P Group, s.r.o. | Dodatok č.1 k Podnájomnej zmluve | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AB
Člen dozorného orgánu
Alexander Bende
ES
Člen dozorného orgánu
Eva Sudová
IL
Člen dozorného orgánu
Imrich Lengyelfalusy
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Alexandra Machanová | Člen dozorného orgánu | 2022-12-14 | — |
| Koloman Hrdlica | Člen dozorného orgánu | 2022-12-14 | — |
| Mgr. Erika Križanová | Člen dozorného orgánu | 2022-12-14 | — |
| MVDr. Pavol Bartaloš | Člen dozorného orgánu | 2022-12-14 | — |
| Peter Horník | Člen dozorného orgánu | 2022-12-14 | — |
| Peter Šramo | Člen dozorného orgánu | 2022-12-14 | — |
| Peter Valo | Člen dozorného orgánu | 2022-12-14 | — |
| Bc. Viktor Janko | Konateľ | 2019-03-14 | — |
| PhDr. PaedDr. Attila Takács | Člen dozorného orgánu | 2020-06-17 | 2023-02-10 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Termálne kúpalisko Vincov les, s.r.o.RPO
Sídlo
Vincov les 1900
Vznik
2006-03-11 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36285226RPO
DIČ
2022151153FS
IČ DPH
SK2022151153 · aktívneFS
NACE
9311 · Prevádzka šport.zar.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Sládkovičovo
Krajina
SK
IBAN
SK2502000000002143839953FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36285226/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36285226/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36285226", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.