SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Zubné štúdio Eurodent, s. r. o.

  • IČO51664453
  • DIČ2120773589
  • NACE8623 · Zubná lekárska prax

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Nové Mesto nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví Zubná lekárska prax.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 91/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 651k € Zisk 19k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
651k €
↘ -4.0% YoY
EBITDA · 2024
52k €
Čistý zisk · 2024
19k €
Aktíva spolu
178k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 64
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 270k 539k 817k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 651k € 52k € 19k € 178k € RUZ závierka
2023 678k € 26k € 7 281 € 172k € RUZ závierka
2022 743k € 64k € 46k € 153k € RUZ závierka
2021 474k € 57k € 45k € 101k € RUZ závierka
2020 259k € 4 794 € 3 144 € 20k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby651 tis. €678 tis. €743 tis. €474 tis. €259 tis. €273 tis. €
EBITDA52 tis. €26 tis. €64 tis. €57 tis. €5 tis. €25 tis. €
EBITDA marža8 %3.9 %8.6 %12.1 %1.9 %9.3 %
Čistý zisk19 tis. €7 tis. €46 tis. €45 tis. €3 tis. €21 tis. €
Aktíva spolu178 tis. €172 tis. €153 tis. €101 tis. €20 tis. €39 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrej Nerád
Od 2023-01-12
DD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dipl. d.h. Jana Nerádová
Od 2023-01-12
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miroslav Nerád
Od 2022-05-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Dip. d. h. Jana Nerádová Konateľ 2018-06-01
Andrej Nerád Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-06-01 2023-01-11
Dipl. d.h. Jana Nerádová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-06-01 2023-01-11
Ing. Miroslav Nerád Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-06-01 2022-05-16
MDDr. Martin Hladký Konateľ 2018-06-01 2020-08-18
MDDr. Martin Hladký Konateľ 2018-06-01 2020-09-17
MDDr. Martin Hladký Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-06-01 2020-09-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 11 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Zubné štúdio Eurodent, s. r. o.RPO
Sídlo
Ul. J. Gábriša 2535/10A
Vznik
2018-06-01 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51664453RPO
DIČ
2120773589FS
NACE
8623 · Zubná lekárska prax
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Nové Mesto nad Váhom
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-12 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom DOHODA o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č.3 B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Zubné štúdio Eurodent, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51664453/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51664453/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51664453",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →