SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Mestský športový areál Stará Turá s.r.o.
- IČO34147811
- DIČ2020538586
- IČ DPHSK2020538586
- NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Stará Turá, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv., 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
101k €
↗ +3.8% YoY
EBITDA · 2025
-7 803 €
Čistý zisk · 2025
-85k €
Aktíva spolu
2.53mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
6
Σ 274k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 101k € | -7 803 € | -85k € | 2.53 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 98k € | 1 899 € | -71k € | 2.61 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 92k € | 19k € | -53k € | 2.63 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 88k € | -7 179 € | -82k € | 2.7 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 48k € | -62 € | -85k € | 2.77 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 101 tis. € | 98 tis. € | 92 tis. € | 88 tis. € | 48 tis. € | 57 tis. € |
| EBITDA | -8 tis. € | 2 tis. € | 19 tis. € | -7 tis. € | -62 € | -6 tis. € |
| EBITDA marža | -7.7 % | 1.9 % | 20.9 % | -8.1 % | -0.1 % | -10.5 % |
| Čistý zisk | -85 tis. € | -71 tis. € | -53 tis. € | -82 tis. € | -85 tis. € | -90 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.53 M € | 2.61 M € | 2.63 M € | 2.70 M € | 2.77 M € | 2.86 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MM
Člen dozorného orgánu
Mgr. Matej Antálek
MM
Člen dozorného orgánu
Mgr. Miroslav Krč
IZ
Člen dozorného orgánu
Ing. Zuzana Sakačiová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Miroslav Nerád | Konateľ | 2003-11-12 | — |
| Ing. Igor Slezáček | Člen dozorného orgánu | 2015-11-24 | 2023-06-30 |
| Ing. Igor Slezáček | Člen dozorného orgánu | 2015-11-24 | 2023-08-18 |
| Ing. Ján Volár | Člen dozorného orgánu | 2011-01-12 | 2016-05-18 |
| Ing. Ján Volár | Člen dozorného orgánu | 2011-01-12 | 2015-11-24 |
| Ing. Augustín Schmidl | Člen dozorného orgánu | 2007-09-27 | 2007-09-27 |
| Ing. Jana Vráblová | Člen dozorného orgánu | 2007-09-27 | 2021-12-31 |
| Ing. Jana Vráblová | Člen dozorného orgánu | 2007-09-27 | 2023-01-04 |
| Ing. Monika Hluchá | Člen dozorného orgánu | 2007-09-27 | 2011-02-14 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Mestský športový areál Stará Turá s.r.o.RPO
Sídlo
Športová 503
Vznik
1996-10-03 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34147811RPO
DIČ
2020538586FS
IČ DPH
SK2020538586 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Stará Turá
Krajina
SK
IBAN
SK5202000000001780164157FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-01-17 | Mesto Stará Turá | Zmluva o poskytnutí dotácie na prevádzku športových zariadení vo vlastníctve a správe MŠA Stará Turá, s. r. o. | 100k € |
| 2025-02-04 | Mesto Stará Turá | Zmluva o poskytnutí dotácie na prevádzku športových zariadení vo vlastníctve a správe Mestský športový areál Stará Turá s.r.o. | 74k € |
| 2022-12-20 | Mesto Stará Turá | Zmluva o poskytnutí dotácie na prevádzku športových zariadení vo vlastníctve a správe MŠA Stará Turá, s. r. o. | 70k € |
| 2023-08-07 | Mesto Stará Turá | Dodatok č. 1 - Zvýšenie poskytnutia dotácie na prevádzku športových zariadení vo vlastníctve a správe MŠA Stará Turá, s. r. o. | 30k € |
| 2026-03-03 | Mesto Stará Turá | Zriadenie vecného bremena na pozemku parc. č. 62/03 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Mestský športový areál Stará Turá s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/34147811/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/34147811/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "34147811", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →