SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MarkoDerma s.r.o.
- IČO51457091
- DIČ2120715443
- NACE8622 · Čin.špec.lekár.praxe
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Nové Zámky, SK. Pôsobí v odvetví Čin.špec.lekár.praxe, 11 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 97/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
225k €
↗ +3.0% YoY
EBITDA · 2024
103k €
Čistý zisk · 2024
72k €
Aktíva spolu
138k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
11
Σ 4 275 €
Kredit
A+· 97/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
97 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 225k € | 103k € | 72k € | 138k € | RUZ závierka |
| 2023 | 219k € | 93k € | 75k € | 106k € | RUZ závierka |
| 2022 | 131k € | 38k € | 38k € | 48k € | RUZ závierka |
| 2021 | 50k € | -8 729 € | -9 141 € | 21k € | RUZ závierka |
| 2020 | 37k € | -3 515 € | -3 672 € | 14k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 225 tis. € | 219 tis. € | 131 tis. € | 50 tis. € | 37 tis. € | 42 tis. € |
| EBITDA | 103 tis. € | 93 tis. € | 38 tis. € | -9 tis. € | -4 tis. € | 280 € |
| EBITDA marža | 45.8 % | 42.7 % | 29.1 % | -17.5 % | -9.5 % | 0.7 % |
| Čistý zisk | 72 tis. € | 75 tis. € | 38 tis. € | -9 tis. € | -4 tis. € | 84 € |
| Aktíva spolu | 138 tis. € | 106 tis. € | 48 tis. € | 21 tis. € | 14 tis. € | 8 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Jozef Marko
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Simona Poisson Marková
MJ
Konateľ
MUDr. Jozef Marko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MUDr. Simona Poisson Marková | Konateľ | 2018-03-08 | — |
| MUDr. Jozef Marko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-03-08 | 2022-05-22 |
| MUDr. Ludmila Marková | Konateľ | 2018-03-08 | 2018-07-11 |
| MUDr. Ludmila Marková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-03-08 | 2019-05-03 |
| MUDr. Ludmila Marková | Konateľ | 2018-03-08 | 2019-05-03 |
| MUDr. Simona Poisson Marková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-03-08 | 2022-05-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
MarkoDerma s.r.o.RPO
Sídlo
F. Kapisztóryho 5
Vznik
2018-03-08 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51457091RPO
DIČ
2120715443FS
NACE
8622 · Čin.špec.lekár.praxe
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nové Zámky
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-03-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky | Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 2 | 3 975 € |
| 2023-04-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra | Dohoda §54, Pomáhame utečencom (Opatrenie č. 4 Zapracovanie) | 300 € |
| 2025-07-14 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-05-20 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-04-14 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MarkoDerma s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51457091/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51457091/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51457091", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →