SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 UROEXAM, spol. s r.o.
- IČO36553140
- DIČ2021735144
- NACE8622 · Čin.špec.lekár.praxe
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Čin.špec.lekár.praxe, 10 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
529k €
↗ +26.4% YoY
EBITDA · 2025
259k €
Čistý zisk · 2025
192k €
Aktíva spolu
219k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
10
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 529k € | 259k € | 192k € | 219k € | RUZ závierka |
| 2024 | 419k € | 230k € | 169k € | 197k € | RUZ závierka |
| 2023 | 444k € | 229k € | 165k € | 187k € | RUZ závierka |
| 2022 | 483k € | 330k € | 254k € | 209k € | RUZ závierka |
| 2021 | 309k € | 171k € | 135k € | 98k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 529 tis. € | 419 tis. € | 444 tis. € | 483 tis. € | 309 tis. € | 580 tis. € |
| EBITDA | 259 tis. € | 230 tis. € | 229 tis. € | 330 tis. € | 171 tis. € | 423 tis. € |
| EBITDA marža | 49 % | 55 % | 51.5 % | 68.3 % | 55.5 % | 72.9 % |
| Čistý zisk | 192 tis. € | 169 tis. € | 165 tis. € | 254 tis. € | 135 tis. € | 332 tis. € |
| Aktíva spolu | 219 tis. € | 197 tis. € | 187 tis. € | 209 tis. € | 98 tis. € | 387 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Marek Brezovský
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Jozef Marko
MJ
Konateľ
MUDr. Jozef Marko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MUDr. Marek Brezovský | Konateľ | 2003-07-07 | — |
| MUDr. Jozef Marko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-05-07 | 2022-05-22 |
| MUDr. Marek Brezovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-05-07 | 2022-09-13 |
| MUDr. Jozef Marko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-07-07 | 2008-05-06 |
| MUDr. Jozef Marko | Konateľ | 2003-07-07 | 2008-05-06 |
| MUDr. Marek Brezovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-07-07 | 2008-05-06 |
| MUDr. Marek Brezovský | Konateľ | 2003-07-07 | 2008-05-06 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
UROEXAM, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Špitálska 13
Vznik
2003-07-07 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36553140RPO
DIČ
2021735144FS
NACE
8622 · Čin.špec.lekár.praxe
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-05-29 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-04-29 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-09-27 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-07-30 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-04-30 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
UROEXAM, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36553140/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36553140/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36553140", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →