SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Bartfeld s.r.o.
- IČO51424410
- DIČ2120723902
- IČ DPHSK2120723902
- NACE7311 · Reklamné agentúry
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Bardejov, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 82/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
107k €
Zisk 956 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
107k €
↘ -2.8% YoY
EBITDA · 2024
21k €
Čistý zisk · 2024
956 €
Aktíva spolu
1.15mil. €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 82/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 107k € | 21k € | 956 € | 1.15 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 110k € | 65k € | 63 € | 684k € | RUZ závierka |
| 2022 | 91k € | 37k € | 1 719 € | 484k € | RUZ závierka |
| 2021 | 488k € | 143k € | 47k € | 522k € | RUZ závierka |
| 2020 | 151k € | 18k € | 12k € | 429k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 107 tis. € | 110 tis. € | 91 tis. € | 488 tis. € | 151 tis. € | — |
| EBITDA | 21 tis. € | 65 tis. € | 37 tis. € | 143 tis. € | 18 tis. € | — |
| EBITDA marža | 19.7 % | 59.1 % | 40.3 % | 29.4 % | 12.1 % | — |
| Čistý zisk | 956 € | 63 € | 2 tis. € | 47 tis. € | 12 tis. € | — |
| Aktíva spolu | 1.15 M € | 684 tis. € | 484 tis. € | 522 tis. € | 429 tis. € | 5 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Deana Feciľáková
ĽF
Konateľ
Ľuboš Feciľák
ĽF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľuboš Feciľák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ľuboš Feciľák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-01-18 | 2022-05-21 |
| Adriana Farkašová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-03-23 | 2019-01-17 |
| Adriana Farkašová | Konateľ | 2018-03-23 | 2018-12-18 |
| Adriana Farkašová | Konateľ | 2018-03-23 | 2019-01-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Bartfeld s.r.o.RPO
Sídlo
Mikulovská 1536/17
Vznik
2018-03-23 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51424410RPO
DIČ
2120723902FS
IČ DPH
SK2120723902 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Bardejov
Krajina
SK
IBAN
SK0609000000005169635653FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Bartfeld s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51424410/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51424410/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51424410", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →