SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Bartfeld Elektrotechnik s.r.o.
- IČO50155342
- DIČ2120192657
- IČ DPHSK2120192657
- NACE4321 · Elektrická inštalácia
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Bardejov, SK. Pôsobí v odvetví Elektrická inštalácia.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
13.21 mil. €
Zisk 504k €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
13.21mil. €
↘ -15.9% YoY
EBITDA · 2024
819k €
Čistý zisk · 2024
504k €
Aktíva spolu
3.13mil. €
Zamestnanci
20–24
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
80
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 13.21 mil. € | 819k € | 504k € | 3.13 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 15.71 mil. € | 1.13 mil. € | 776k € | 4 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 13.21 mil. € | 693k € | 525k € | 3.3 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 10.31 mil. € | 560k € | 354k € | 2.5 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 7.13 mil. € | 456k € | 321k € | 1.35 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 13.21 M € | 15.71 M € | 13.21 M € | 10.31 M € | 7.13 M € | 8.21 M € |
| EBITDA | 819 tis. € | 1.13 M € | 693 tis. € | 560 tis. € | 456 tis. € | 335 tis. € |
| EBITDA marža | 6.2 % | 7.2 % | 5.2 % | 5.4 % | 6.4 % | 4.1 % |
| Čistý zisk | 504 tis. € | 776 tis. € | 525 tis. € | 354 tis. € | 321 tis. € | 209 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.13 M € | 4.00 M € | 3.30 M € | 2.50 M € | 1.35 M € | 1.65 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ĽF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľuboš Feciľák
ĽF
Konateľ
Ľuboš Feciľák
ĽF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľuboš Feciľák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Martin Krajčovic | Konateľ | 2016-02-03 | 2016-06-24 |
| Martin Krajčovic | Konateľ | 2016-02-03 | 2016-06-10 |
| Martin Krajčovic | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-02-03 | 2016-06-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Bartfeld Elektrotechnik s.r.o.RPO
Sídlo
Mikulovská 1536/17
Vznik
2016-02-03 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50155342RPO
DIČ
2120192657FS
IČ DPH
SK2120192657 · aktívneFS
NACE
4321 · Elektrická inštalácia
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Bardejov
Krajina
SK
IBAN
SK0409000000005115296289FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Bartfeld Elektrotechnik s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50155342/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50155342/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50155342", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →