SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 YVAN s. r. o. v likvidácii v likvidácii
- IČO51419432
- DIČ2120692618
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Tvrdošovce, SK. Pôsobí v odvetví 4100.
Compliance
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál
Kredit
F · 0/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
11k €
Zisk -2 263 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
11k €
↘ -44.9% YoY
EBITDA · 2025
-1 900 €
Čistý zisk · 2025
-2 263 €
Aktíva spolu
3 386 €
Zamestnanci
2
Kredit
F· 0/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Tato firma je v likvidácii. Právny subjekt sa zatvára; nové záväzky obvykle nie sú vymáhateľné.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Likvidácia
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
64
Profitabilita
30
Financie / 03
Posledné výkazy pred zmenou statusu.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11k € | -1 900 € | -2 263 € | 3 386 € | RUZ závierka |
| 2024 | 20k € | 241 € | -195 € | 6 733 € | RUZ závierka |
| 2023 | 27k € | 194 € | 88 € | 6 471 € | RUZ závierka |
| 2022 | 20k € | 101 € | 17 € | 6 266 € | RUZ závierka |
| 2021 | 29k € | 251 € | 166 € | 11k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 11 tis. € | 20 tis. € | 27 tis. € | 20 tis. € | 29 tis. € | 24 tis. € |
| EBITDA | -2 tis. € | 241 € | 194 € | 101 € | 251 € | 540 € |
| EBITDA marža | -16.9 % | 1.2 % | 0.7 % | 0.5 % | 0.9 % | 2.3 % |
| Čistý zisk | -2 tis. € | -195 € | 88 € | 17 € | 166 € | 429 € |
| Aktíva spolu | 3 tis. € | 7 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | 11 tis. € | 8 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
EI
Likvidátor
Erika Ivánová
EI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Erika Ivánová
PI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Iván
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Erika Ivánová | Konateľ | 2018-02-23 | — |
| Peter Iván | Konateľ | 2018-02-23 | — |
| Erika Ivánová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-02-23 | 2022-05-19 |
| Peter Iván | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-02-23 | 2022-05-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
YVAN s. r. o. v likvidáciiRPO
Sídlo
Novozámocká cesta 347/1
Vznik
2018-02-23 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51419432RPO
DIČ
2120692618FS
NACE
4100
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Tvrdošovce
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
YVAN s. r. o. v likvidácii nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51419432/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51419432/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51419432", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →