SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 AGRO IVÁN s.r.o.

  • IČO47082810
  • DIČ2023750432
  • IČ DPHSK2023750432
  • NACE0150 · Zmiešané hospodárstvo

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Orechová Potôň, SK. Pôsobí v odvetví Zmiešané hospodárstvo, 13 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
210k €
↗ +3.5% YoY
EBITDA · 2025
57k €
Čistý zisk · 2025
-16k €
Aktíva spolu
200k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
13
Σ 49k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 67 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 131k 262k 397k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 210k € 57k € -16k € 200k € RUZ závierka
2024 203k € 77k € -28k € 241k € RUZ závierka
2023 155k € -111 € -90k € 383k € RUZ závierka
2022 259k € 53k € -7 900 € 387k € RUZ závierka
2021 361k € 114k € 48k € 345k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby210 tis. €203 tis. €155 tis. €259 tis. €361 tis. €209 tis. €
EBITDA57 tis. €77 tis. €-111 €53 tis. €114 tis. €49 tis. €
EBITDA marža27.2 %38.2 %-0.1 %20.5 %31.6 %23.2 %
Čistý zisk-16 tis. €-28 tis. €-90 tis. €-8 tis. €48 tis. €7 tis. €
Aktíva spolu200 tis. €241 tis. €383 tis. €387 tis. €345 tis. €204 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Iván
Od 2022-11-26
EI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Edmund Iván
Od 2022-05-18
EI
Konateľ
Edmund Iván
Od 2018-03-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Iván Konateľ 2013-04-17
Peter Iván Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-18 2022-11-25
Edmund Iván Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-03-13 2022-05-17
Peter Iván Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-04-17 2022-05-17
Peter Iván Konateľ 2013-04-17 2022-11-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AGRO IVÁN s.r.o.RPO
Sídlo
533
Vznik
2013-04-17 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47082810RPO
DIČ
2023750432FS
IČ DPH
SK2023750432 · aktívneFS
NACE
0150 · Zmiešané hospodárstvo
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Orechová Potôň
Krajina
SK
IBAN
SK3475000000004017897350FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
13 zmlúv 49k € celková hodnota 2024-11-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-06-24 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č.TT02720 69k €
2023-10-27 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041TT520394 39k €
2021-12-15 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPP2021/00652 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe 1 997 €
2023-02-20 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o poskytnutí Štátnej pomoci 1 556 €
2024-06-15 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.DRR2024/00382 o poskytnutí dotácie na prvovýrobu 1 253 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGRO IVÁN s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47082810/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47082810/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47082810",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →